Hlavní obsah

Quelle na internetu!

13. 2. 2006, 8:30
Komerční článekwww.quelle.cz

Quelle pro Vás připravilo speciální katalogy, které se těší Vašemu zájmu už několik sezon. Všechny tyto katalogy lze objednat ZDARMA na www.quelle.cz., kde také najdete jejich kompletní on-line nabídku.

Článek

Dbáte o svoje zdraví? Zajímáte se o "wellness"? Pro Vás je určen katalog Zdraví vitalita. Naleznete zde produkty pro péči o tělo, zdravotní obuv a prádlo, ale i speciální nábytek a mnoho dalších novinek.

 Chcete být slušivě oblečená a upravená pro každou příležitost? Pak si určitě objednejte náš speciální katalog Móda Extra. Nabídka obsahuje perfektně promyšlené kombinace a komfortní střihy v nejlepším provedení. Mnohé nabídky jsou nabízeny ve speciálních velikostech, např. pro ženy s výškou pod 164 cm.

Další speciální katalog Men´s Style je určen pro muže, kteří dbají o svůj upravený zevnějšek. Pohodlné velikosti a speciální střihy zahrnují jak oblečení do zaměstnání, tak pro volný čas a sport.

Velice oblíbený je také náš katalog Maxxi Quelle s více jak 100 stranami ležérní a pohodlné módy od velikosti 44 54 a v mnoha nabídkách dokonce do velikosti 60.

Co pro Vás připravujeme? Jsou to další speciální katalogy, jako například Můj Styl, který přináší nejnovější módní trendy módu romantickou, feminin look, vintage a retro styl, elegantní klasický styl, plavky a spodní prádlo. I pro muže jsou zde trendy modely značky Explorer, Y.O.U. a velký výběr sportovní módy.

To nejlepší pro Váš domov nabízí všechno pro příjemnou domácí atmosféru. Připravujeme pro Vás také tématické týdenní nabídky a speciální měsíční nabídky produktů za snížené ceny pouze na internetu.

Znáte dobře naše Quelle značky?

Pak se určitě zúčastněte naší internetové soutěže a vyhrajte zájezd do Rakouska nebo na Tureckou riviéru.

Těšíme se na Vaši návštěvu na www.quelle.cz!

Výběr článků