Hlavní obsah

Hit letošního léta SWEETLOFT – bydlení na sladkých a veselých půdách!

30. 7. 2012, 12:29
Komerční článekIP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Společnost IP Izolace Polná představuje novinku v bydlení SWEET LOFT. Máte půdu, kterou užíváte jen k odkládání nepotřebných věcí? SWEETLOFT je jednoduchá přestavba za pár korun a za pár hodin. Vytvoříme hernu, ateliér, posilovnu nebo relaxační centrum.

Relax v ráji barev

Článek

Pokojík za 1 den

Pomocí nové technologie vznikne na půdě rovná podlaha s přesností laseru. Základem je rošt, který vytvoří čtvrtmetrový prostor k zafoukání tepelnou izolací MAGMARELAX® ECO. Dutinu s nafoukanou izolací zaklopí OSB deskami na pero a drážku. Tepelná izolace udrží v domě teplo. Teplý vzduch už nemůže stropem uniknout. Izolace tlumí hluk, chrání proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí. Izolování je hotovo již za tři hodiny a za plného provozu domácnosti.

Ráj barev

Novinka SWEET LOFT nabízí celou řadu barev, kterými si můžete vymalovat nový pokoj. Trendem tohoto léta je žlutá a oceánově modrá.

Máte na to?

SWEET LOFT je zcela zdarma. Díky tepelné izolaci podlahy se zaplatí z úspor na topení do 4 -5 let.  Klikněte na www.magmarelax.cz/puda a vyplňte nezávaznou poptávku nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 100 533!

Do konce července můžete získat slevu 15% a zároveň budete zařazeni do slosování o skvělý relaxační pobyt!

Neváhejte!  SWEET LOFT splní vaše sny!

Výběr článků