Hlavní obsah

Kočky Sisy Sklovské se doma občas poperou

17. 6. 2004, 12:34 – PRAHA
Novinky, Korzo

V bytě Sisy Sklovské to vře. Zpěvačka si totiž ke dvěma kočkám Mině a Montymu pořídila Rosťu. Stříbrný kocour, kterého dostala v Americe k narozeninám, si ve smečce bude muset nejprve vydobýt svou pozici.

Foto: Petr Kameníček
Článek

"Naše evropská dáma (Miňa) ho prostě nemá ráda. Rosťa si však nechce nechat nic líbit, a tak občas dojde k mohutné pranici, při které lítají chlupy a kočky se nahánějí po celém bytě. V takovém okamžiku stojím stranou. Kočky se totiž rvou tak intenzívně, že do toho vůbec nejde zasáhnout. Musím je prostě nechat, aby se vyzuřily," svěřila se Sisa.

Možná byla dříve kočkou

Sklovská kočky miluje. Dokonale si s nimi rozumí, proto se s nadsázkou domnívá, že v minulém životě byla také jednou z nich. Bere je i na pracovní cesty a hotelový personál je již zvyklý, že zpěvačku čtyřnozí miláčkové doprovází.

V jednom karlovarském hotelu jistě nezapomenou na Montyho. "Při odchodu jsem upozornila personál, aby v pokoji neotvíral okna. Pokojská na to ale zapomněla a Monty vyrazil na obhlídku. Otevřeným oknem navštívil vedlejší pokoj a postel německé turistky, které málem přivodil infarkt," zavzpomínala Sisa.

Reklama

Související články

Kocour Sisy Sklovské děsí turisty

10. 12. 2003, 9:04

Zpěvačka Sisa Sklovská prý byla v minulém životě kočkou. Miluje je a dokonale si s nimi rozumí. Se svými chlupatými mazlíčky Miňou a Montym cestuje po celém...

Sisa Sklovská se vrhla na skládání

16. 12. 2003, 8:01

Sisa Sklovská (38) je nejen zpěvačka s vynikajícím hlasem, která zvládá různé hudební žánry, ale vrhla se i na skladatelskou dráhu. Napsala hudbu ke třem...

Výběr článků