Hlavní obsah

Britský moderátor stočil rozhovor s Anistonovou ke striptýzu v Praze

16. 8. 2013, 18:44

Rozhovor s americkou herečkou Jennifer Anistonovou o jejím novém filmu Millerovi na tripu (We're the Millers) se kvůli dotazům britského moderátora zvrhl ve vyprávění o pražských striptýzových barech. Chris Stark se totiž filmové hvězdy zeptal, jestli se na roli striptérky nějak připravovala a sám jí popsal, jak si s kamarády užil vystoupení nahých tanečnic v Praze. O rozhovoru píše britský deník The Independent.

Foto: Andrew Winning, Reuters

Jennifer Anistonová na londýnské premiéře filmu Millerovi na tripu

Článek

"Vy jste se na tu roli nějak připravovala?... Zajímá mě, jestli jste třeba jela do Prahy nebo tak," zeptal se moderátor rozhlasové stanice Radio 1, který se už chaotickým vedením rozhovorů proslavil na internetu. Anistonová ho ujistila, že se do žádného průzkumu nepouštěla a stavěla hlavně na tom, co zažila v mládí. Pak se ale začala ptát sama a vyzvídala, jak si Stark svůj výlet do Prahy užil.

"Bylo to fajn. Ale trochu zvláštní zážitek, protože servírovali steak, zatímco se tancovalo," připustil moderátor. "Takže vy jste jedli steak a měli na klíně striptérku?," divila se herečka, podle které to muselo vypadat trochu jako v pravěku.

Komedie Millerovi na tripu měla premiéru začátkem srpna a ve Spojených státech se drží na špičce žebříčků návštěvnosti. Anistonová a Jason Sudeikis v ní předstírají, že jsou rodina na dovolené, aby mohli nenápadně propašovat drogovou zásilku z Mexika. Česká premiéra filmu je naplánovaná na 29. srpna.

Reklama

Výběr článků