Hlavní obsah

Zloději v Bostonu ukradli dvě lamborghini, za pár hodin do sebe nabourala

19. 2. 2020, 13:49

Zloději v americkém Bostonu ukradli naráz dvě Lamborghini Urus. Během pár hodin však oba dva hříšníci nabourali - jeden nedobrzdil a zezadu vrazil do druhého. Část podezřelých byla zadržena.

Foto: Lamborghini

Lamborghini Urus (ilustrační foto).

Článek

Těsně po třetí hodině ráno 18. února se v prodejně vozů Lamborghini v americkém Bostonu rozřinčel alarm. Na místo hned vyrazil policejní vůz, ale nedojel tam – cestou potkal dvě Lamborghini Urus a Chevrolet Cruze. Protože dva urusy vedle sebe nejsou v takovou hodinu zrovna typický úkaz, chtěla je policie zastavit.

Drahá SUV se jala ujíždět, což policista nahlásil vysílačkou, ale chevrolet zastavil. Jeho řidič byl nezletilý a neměl řidičské oprávnění, takže byl zatčen. Jiný policista mezitím dorazil k oné prodejně, kde našel rozbitou výlohu. Podezření, že dva ujíždějící urusy byly kradené, nabíralo na pravděpodobnosti.

Fotografie zveřejněné na Twitteru o několik hodin později ukazují konec jízdy urusů. Policejní vyšetřování zatím běží, ale vypadá to, že černý urus narazil do stojící Kii Soul a bílý narazil do černého. A nebyla to zrovna malá rána, vidíme vyteklé provozní kapaliny a vystřelené airbagy.

Při té příležitosti byl zadržen další podezřelý; minimálně jeden je ale podle posledních zpráv stále na útěku. Auta byla z místa nehody postupně odtažena; je pravděpodobné, že poškození půjde opravit.

Vykradená prodejna to nicméně bere s nadhledem – na Instagramu zveřejnila pár fotek jiného, žlutého urusu s popiskem, že příspěvek o tomto modelu se pro daný den hodí nejvíc.

Reklama

Související články

Výběr článků