Hlavní obsah

Malý cyklista jezdil po cizím dvorku a spouštěl alarm, řešení zabavilo celou čtvrť

31. 8. 2020, 10:24
Novinky, Daniel Havlina

Američan našel způsob, jak zabavit cizí dítě, které mu denně spouštělo bezpečnostní systém. Na odrážecím kole jezdilo před jeho garáží. Vytvořil pro ně speciální trať a postupně na ní začala jezdit celá ulice. Denně se přitom mění.

Foto: Profimedia.cz

Ilustrační foto

Článek

Muž přišel každý večer z práce a bezpečnostní systém mu vždy nahlásil vniknutí na pozemek. Američan si ale všiml, že systém vždy spouští jeden a ten samý chlapec na dětském kole, který si zkrátka oblíbil příjezdovou cestu.

Majitel garáže tak čelil rozhodnutí, jak celou situaci vyřešit, a zvolil velmi netradiční cestu. Na svůj dvorek totiž nakreslil trať, po které se má malý cyklista vydat, která ho bude bavit a zároveň nenaruší prostor, který systém hodnotí jako rizikový. A nápad zafungoval na výbornou.

Japonský létající automobil se vznesl s člověkem na palubě

AutoMoto

S nápadem nakreslit na příjezdovou cestu závodní trať původně přišla Američanova žena a postupně si ho oblíbilo celé sousedství. Na dráze, kterou majitel domu každý den obměňuje, se nyní prohánějí nejen děti, ale i dospělí lidé na motorkách. Dráha zkrátka baví absolutně každého bez rozdílu věku.

Reklama

Související témata:

Výběr článků