Hlavní obsah

V Japonsku otevřou dlouho očekáváný zábavní park

Dlouho očekávaný zábavní park Super Nintendo World v japonské Ósace zná datum otevření. Návštěvníci do něj budou moci vyrazit 4. února příštího roku. Původně se měl zpřístupnit už letos v červenci před olympijskými hrami v Tokiu, kvůli pandemii z toho však sešlo, informoval server Daily Mail.

V Japonsku otevřou dlouho očekáváný zábavní park

Super Nintendo World bude součástí komplexu Universal Studios a návštěvníci se mohou těšit na tematické atrakce známé herní společnosti. Nebude mezi nimi chybět ani patrně nejznámější titul Super Mario o italském instalatérovi Mariovi.

„Půjde o ohromující park s legendárními světy, postavami a dobrodružstvími, kde se budou moci návštěvníci ponořit do svých oblíbených her od Nintenda,“ uvedlo v prohlášení vedení Universal Studios Japan.

Dominantou parku má být Bowserův hrad, kde se rovněž odehrává jedna z her o Mariovi a jeho bratru Luigim. „Uvnitř se nachází světově první atrakce věnovaná hře Mario Kart, která prodala přes 150 milionů kopií,“ uvedl za společnost Thomas Geraghty. Podle všeho se mohou návštěvníci v rámci atrakcí těšit také na rozšířenou realitu. Park má návštěvníkům nabídnout také speciální výzvy a úkoly, během nichž budou soutěžit s přáteli a sbírat herní mince.

Pro Japonce jde o obzvlášť velkou událost, která pramení z tamní popularity firmy Nintendo. V budoucnu se mají obdobné parky otevřít ještě ve floridském Orlandu, v Hollywoodu a Singapuru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků