Cestující se podle svědků dohadovala s posádkou a snažila se jí zabránit v zavření dveří a odletu. Podle svědků seděla Číňanka na zemi mezi dveřmi letadla a nástupním můstkem, zatímco se ji stevard snažil přesvědčit, aby vstala. A zatímco se tam dohadovali, zhruba 160 cestujících netrpělivě čekalo, až budou moci konečně vyrazit na cestu do Šanghaje.

Žena tvrdila, že její dcera stále nakupuje na letišti a musí na ni proto počkat. Nízkonákladová společnost Spring Airlines k události uvedla, že cestující byla velmi rozrušená a údajně prý zavolala i letištní policii, aby donutila posádku počkat.

Obě cestující se nakonec rozhodly, že na let nenastoupí, vytvořily nicméně půlhodinové zpoždění. Letadlo kvůli tomu ve svojí cílové destinaci přistálo o více než hodinu později, než bylo původně v plánu.

Podle všeho ženy nestihl žádný trest. Jelikož se ale video incidentu dostalo na internet, navrhli někteří lidé aerolinkám, aby daly obě na černou listinu a neumožnily jim už nikdy se společností letět.