Hlavní obsah

Kolo štěstí a slevy končí! Už v sobotu 28. února večer

Komerční článek - Končí čas vysokých slev, finišuje i hra o 57 Fordů C-Max. Hitem je vše, co seče trávu a také bazény.

Kolo štěstí a slevy končí! Už v sobotu 28. února večer

Praha - Letošní předsezónní slevy na veškerou zahradní techniku a bazény za několik dní skončí. Kolo štěstí s až 100% slevami se totiž zastaví už v sobotu 28. února večer. A v té chvíli definitivně skončí i jedinečná šance získat navíc v každodenním losování některé z 57 aut Ford C-Max.

Pohodlně osedlat zahradní traktor nebo rider už může každý. S prodlouženou 7letou zárukou se totiž takový stroj dá pořídit už za 29 900 korun. A na Kole štěstí se slevou 50%, 80% ještě levněji, nebo v případě 100% slevy, dokonce zadarmo.foto: Mountfield

Tisíce lidí proto v těchto dnech míří do některého ze sedmapadesáti prodejních center Mountfieldu po celé republice. Není divu spousta lidí kvůli celosvětové krizi odložila nákup nového auta a ruší i své plány na zahraniční dovolené u moře, protože jejich ceny se prudce zvyšují. Otázkou je, co v dohledné době udělá neustále padající kurz koruny i s cenami jiného - za eura nebo dolary - dováženého zboží, zahradní techniku nevyjímaje.

Plno měli proto i minulou sobotu a neděli například pražských firemních prodejnách, konkrétně v Mountfieldu v pražských Stodůlkách. Uvnitř před Kolem štěstí sledovala početná skupina zákazníků, jak velká sleva komu padne. „Je to hra a přitom jde často o velké sumy,“ komentuje dění manažer prodejny Pavel Sekereš.

Výrazné předsezonní slevy při nákupu zahradní techniky a bazénů si teď zákazníci vytáčejí na známém Kole štěstí.Oceňují přitom, že v prodejnách mají otevřeno jak v sobotu, tak v neděli. Slevy se vztahují na kompletní sortiment, tedy i na novinky roku 2009.foto: Mountfield

Jak vidět, přicházejí celé rodiny, a podívejte se, že se u vytáčení slev docela dobře baví.Vzájemně se povzbuzují i lidé, kteří se před tím nikdy neviděli. Atmosféra tu je bouřlivá každou chvíli, zvlášť, když padne například 70% nebo 80% sleva, to tady vypadá skoro jako na hokejovém zápase.

A co lidé letos nejvíc nakupují? „Určitě vše, co slouží k sečení trávníků,“ odpovídá Sekereš. „Nákupy s výraznou předsezónní slevou jsou pro naše zákazníky jedinečnou příležitostí zavčasu a levně si pořídit stroj s vyšší výbavou a výkonem, tedy stroj jehož koupi by později v plné sezoně a za plnou cenu asi hodně zvažovali. Spousta lidí přichází i proto, že je zvědavá také na absolutní novinky roku 2009. A ujišťuji vás, že i na ně se nynější slevy vztahují,“ dodává Sekereš.

Z benzinových rotačních sekaček jsou nejžádanější ty s vlastním pojezdem. Nejprodávanější je model XS 55 MBS s motorem Briggs&Stratton o výkonu 5 HP, s pojezdem a centrálním nastavením výšky sečení.foto: Mountfield

V kurzu jsou především rotační sekačky s pojezdem a vyšší výbavou, dobře se opět prodávají zahradní traktory a ridery, neutuchá zájem o motorové kosy a bubnové sekačky, motorové pily i dřevěný zahradní nábytek. A velkým hitem jsou teď díky přívalům sněhu i sněhové frézy.

„Na Kole štěstí dostává slevu skutečně každý. Minimální je 12%, ale podívejte se, jak často zrovna dneska padají slevy ve výši 20%, 30% nebo dokonce 50%, 70% či 80%. A komu padne 100% sleva, odváží si od nás zboží zadarmo. Kdo ale chce předsezónních slev na Kole štěstí využít, má podle Sekereše nejvyšší čas.

Dřevěný zahradní nábytek je stále oblíbenější. Například sada ze severské borovice se dá teď pořídit už za necelých 12tisíc korun. A s výraznou slevou ma Kole štěstí ještě levněji nebo dokonce zadarmo.foto: Mountfield

„Kolo štěstí se ve všech 54 prodejnách Mountfieldu zastaví už v sobotu 28. února večer. A s tím skončí i možnost účastnit se každodenního losování a získat v něm některý z 57 rodinných vozů Ford C-Max s klimatizací,“ upozorňuje Sekereš.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků