Hlavní obsah
V interiéru mladých kovbojů se může objevit domeček coby farma nebo sedačka ve tvaru dobytka. Foto: TakaTomo.de, KSL living (3x), Little Bird Told Me

Zařizujete pokoj pro malého chlapce? Nechte se inspirovat kovbojským životem

Tematicky zařízené pokojíčky z módy nikdy nevyjdou. Dávají dětem prostor pro fantazii a podporují jejich hravost. Klasikou jsou pokojíčky pro malé závodníky s postelemi ve tvaru aut, pro piráty s palandami připomínajícími loď. Zábavné ale mohou být i pokoje pro malé kovboje. Nechte se inspirovat návrhy, co do nich pořídit.

V interiéru mladých kovbojů se může objevit domeček coby farma nebo sedačka ve tvaru dobytka. Foto: TakaTomo.de, KSL living (3x), Little Bird Told Me
Zařizujete pokoj pro malého chlapce? Nechte se inspirovat kovbojským životem

Pokojům mladých kovbojů by měly dominovat přírodní teplé tóny. Hodí se předně různé odstíny hnědé. Dobře budou vypadat i okrové, béžové i čokoládově hnědé. Kombinujte je s jemnými druhy zelené, které dodají interiéru dojem svěžesti.

Stěny zpestříte tématickými tapetami a různými zvířecími trofejemi a jejich imitacemi.

Foto: Babatude Boutique, Puji

Malí honáci dobytka mohou mít v pokojích drobné předměty připomínající kovbojské povolání. Hodí se zejména různé dekorace s potiskem skotu. Pokojíček by měl připomínat westernové filmy.

Vyplatí si pohrát s detaily, které pak doladí interiér k dokonalosti.

Foto: Indie art and design, At Home In The Country (2x), KSL living

Pokoje malých kovbojů by měly přímo vybízet k dobrodružství. Mezi nezbytné kousky, kterými můžete dekorovat stěny, bezesporu patří typické klobouky jako z filmů o Divokém západu.

Prim budou hrát nápisy v dobovém fontu i přírodní materiály.

Foto: Smithers of Stamford, KSL living

V interiéru se rozhodně vyhněte příliš zdobným a luxusním kouskům. Vsaďte spíše na obyčejné materiály, předně na různé látky, omšelejší koberce.

Přednost má dostat především dřevo, ať už jako podlahový nebo obkladový materiál, ale i jako součást nábytku.

Nezapomeňte na hřejivé prvky, které dodají interiéru na útulnosti. Budou se hdit sešívané deky i polštáře z kožečin a jejich imitací.

Foto: Rebecca Aix Home, Koket

Pokud hledáte inspiraci pro zařizování dětských pokojů, zkuste začít u jednoho základního kousku. Dobrým vodítkem vám budou postele pro malé kosmonauty nebo mořské panny. [celá zpráva]

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků