Hlavní obsah
Postel ve stylu Jamese Bonda pobaví malé i velké. Foto: Dragons of Walton Street

Postel ve stylu Jamese Bonda je splněným snem mnoha chlapců

Postel ve tvaru automobilu Aston Martin, inspirovaná vozy britského filmového agenta Jamese Bonda, je snem mnoha chlapců. Zmenšený veterán vznikl v celkem vkusném provedení. Dětský pokoj může zpestřit i pohovka vzniklá z nepotřebného starého automobilu nebo speciálního obytného vozu s postelemi uvnitř.

Postel ve stylu Jamese Bonda pobaví malé i velké. Foto: Dragons of Walton Street
Postel ve stylu Jamese Bonda je splněným snem mnoha chlapců

Automobil je navržen cíleně do dětských ložnic. Postel má sofistikované prvky ze sklolaminátu, nechybí ani chromové doplňky. Nábytek je dodáván s klíči od auta, osobní poznávací značkou, tónovanými okny a světlomety.

Jde ovšem o nákladný doplněk. Je totiž dražší než mnoho skutečných rodinných automobilů. Postel od společnosti Dragons of Walton Street v přepočtu vyjde na 580 tisíc Kč.

Jde o celkem elegantní nábytkový kousek do dětských pokojů.

Foto: Dragons of Walton Street

Oblíbené jsou i postele ve tvaru formulí nebo jiných závodních automobilů. Jde zpravidla o dřevěné lakované kousky. I ty jsou ale v dražších cenových relacích, jejich pořizovací cena se pohybuje od deseti tisíc korun výše.

Prostor můžete zpestřit i stylovou pohovkou.

Foto: Smithers of Stamford

Dětský pokoj můžete stylově dekorovat třeba i originálním osvětlením ve tvaru pneumatik, volantů nebo motocyklů. I takové doplňky malé chlapce pobaví a pokoje nepochybně zpestří.

Děti ocení i malou obytnou dodávku.

Foto: Circu

Interiéry oživí i hodně pestré tapety s motivem aut. Volit můžete rovněž praktické samolepy, které stačí jen sejmout z hladkých povrchů. Prostor zpestří oblíbené koberce s motivem autodráhy, které budou nabádat k hrám s autíčky.

Stěny můžete dekorovat tapetami s motivy autíček.

Foto: Lime Lace, Ksl living

Zajímavou inspirací do pokojů malých chlapců jsou i kousky imitující život kovbojů nebo pirátů. Takové pokojíčky budou přímo vybízet k hrám a budou rozvíjet kreativní potenciál malých obyvatel.

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků