Hlavní obsah
Polibkem můžete překvapit na koberci, hrníčku nebo na mléčné pěně, kterou díky šabloně ve tvaru rtů posypete kakaem. Foto: Sonya Winner Rug Studio, Yellow Octopus, TakaTomo

Na Valentýna můžete milované oslnit netradičně dekorovaným interiérem

Klasické vzory srdcí už jsou za roky, kdy se u nás slaví svátek svatého Valentýna, okoukané. Pokud chcete dát v tento den najevo svou přízeň milované osobě, můžete k tomu zvolit i jiné symboly. Jedním z nich je třeba motiv polibku a rtů, který zpestří oslavy svátku zamilovaných.

Polibkem můžete překvapit na koberci, hrníčku nebo na mléčné pěně, kterou díky šabloně ve tvaru rtů posypete kakaem. Foto: Sonya Winner Rug Studio, Yellow Octopus, TakaTomo
Na Valentýna můžete milované oslnit netradičně dekorovaným interiérem

Polibky se jako motiv často objevují na designových kouscích, které se hodí do interiérů inspirovaných stylem pop-art.

Předměty mají líbivý charakter, často jsou provedeny v křiklavých barvách. I motivu rtů a polibků toto provedení sluší.

Hravé talířky můžete dekorovat i dárky v podobě šperků.

Foto: Sweetpea a Willow

Motiv klidně volte v hodně výrazných barvách. I díky nim na ně o Valentýnu upoutáte pozornost a připomenete své drahé polovičce, jak moc vám na ní záleží. V tomto případě tedy platí, že víc je víc.

Tapeta s motivem rtů zapadne do pop-artových interiérů.

Foto: Mindthegap

Polibky můžete zkrášlit i drobné pozornosti. Balicí papír tak mohou dámy zkrášlit otisky rtů natřených rtěnkou. Potěší i polibky na zrcadle nebo na zamilovaných fotkách umístěných na interiérových nástěnkách.

Ložnici zpestří polštáře s motivy polibků. Dárky pak můžete zabalit do stylového papíru.

Foto: Sonya Winner Rug Studio, Ginger Ray

Pokud se nebojíte na svátek zamilovaných interiér výrazněji proměnit, volte textilie v teplých a sytých barvách typu rudá, růžová nebo fuchsiová. Prostor pak bude působit sladěným a svátečním dojmem.

Ti, kdo chtějí v interiéru navodit erotickou atmosféru, mohou uplatnit výrazné osvětlení nebo obrazy s motivem sytě rudých rtů.

Foto: Red Candy, Brave Boutique

Vzhledem k tomu, že mnoho z nás tráví doma víc času než obvykle, přijde každá změna interiéru vhod. Zkuste se třeba vydat do exotiky. Pomohou vám k tomu například prvky s motivy kaktusů.

Anketa
Slavíte doma svatého Valentýna?
Ano, a ve velkém stylu.
1.6 %
Něco malého si dáme.
22.5 %
Nedobrovolně...
1.6 %
Ani ne.
12.6 %
Ne! Je to hloupý import!
61.7 %
Celkem hlasovalo 191 čtenářů.

Koronavirové rozptýlení na sněhu

Dolehla na vás také nuda během neustálých uzávěrek kvůli koronavirové pandemii natolik, že jste šli nakonec řádit na sníh? Vytvořili jste něco obzvláště povedeného? Iglú, hrad, klouzačku...?

Pochlubte se ostatním čtenářům a inspirujte je! Pošlete nám fotku svého výtvoru a připište k ní pár vět na naši adresu bydleni@novinky.cz. Nejzdařilejší díla rádi představíme!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků