Vyhřívané polštáře z organické bavlny s integrovaným termoforem skvěle fungují nejen jako dekorace, ale také na bolavé břicho, prohřátí ztuhlého krku po namáhavé práci u počítače nebo prohřejí svaly po sportu.

Využít můžete ale i moderních polštářků z pohanky, které jen nahřejete v mikrovlnné troubě. I ty vám nějaký čas vydrží krásně teplé.

Nahřívací polštářky do mikrovlnky jsou jednoduché na používání.

Nahřívací polštářky do mikrovlnky jsou jednoduché na používání.

FOTO: Geschenke

Trendem jsou polštářky se zvířecími motivy. Ty si oblíbí hlavně děti, které mají problémy se zdravotními problémy, na které pomáhá nahřátí podbřišku. Léčbu tak můžete pojmout i jako zábavnou hru.

Polštářky vznikají i s dětskými motivy.

Polštářky vznikají i s dětskými motivy.

Klasikou jsou také vyhřívané plastové nádoby na vodu v háčkovaných obalech. Těm nejmodernějším letos vévodí trendy motivy plameňáků nebo kouzelných jednorožců.

Hodně trendy motivem jsou v poslední době plameňáci.

Hodně oblíbeným motivem jsou v poslední době plameňáci.

FOTO: Sophie Allport, Etsy

Vhod přijdou i lahve v kožešinách, které udrží teplo po delší dobu. V ložnicích navíc zafungují jako stylová a efektní dekorace. Trendem jsou hlavně světlé barvy, předně bílá, která na pohled trochu imituje sníh.

Hebké obaly z pravých nebo umělých kožešin se hodí k večernímu posezení u krbu.

Hebké obaly z pravých nebo umělých kožešin se hodí k večernímu posezení u krbu.

FOTO: Annabel James, Beaumonde

Útulný interiér netvoří jen nábytek, ale i drobné dekorace a maličkosti, které dovedou pobyt v prostoru zpříjemnit. Místnost určenou pro trávení zimních večerů zútulní i klasická křesla - ušáky, které se vracejí do módy. [celá zpráva]

Může se vám hodit na Zboží: