Lightboxy jsou menší plastové krabičky, které pobaví všechny hravé duše. Kreativita je omezena na černobílou variantu a na sadu písmen, číslic a znaků. I tak se ale kreativní osoby zabaví a vytvoří si svítidla, která jim budou osobně blízká.

Lightboxy jsou klasicky na baterky. Rozsvěcí se na boku.

Lightboxy jsou standardně na baterky. Rozsvěcejí se na boku.

Tento typ osvětlení se hodí předně do interiérů mladších generací a do pokojů těch, kdo rádi sledují trendy. Zapadne do moderních minimalistických i futuristicky zařízených interiérů.

Originálnějším kouskem je popisovatelný lightbox ve tvaru režisérské klapky.

Originálnějším kouskem je popisovatelný lightbox ve tvaru režisérské klapky.

Pokud si nechcete pořizovat přímo lightbox a máte jasně vybráno, co by mělo svítidlo sdělovat, můžete sáhnout i po osvětleních ve tvaru písmen. Mějte ale na paměti, že výraznější barevné kreace budou působit extravagantním dojmem.

Alternativou jsou svítící písmena, která působí pouťovým dojmem.

Alternativou jsou svítící písmena, která působí až pouťovým dojmem.

FOTO: Lime Lace (2x)

Barevná osvětlená písmena ale dodají interiéru šťávu a nudné prostory zaručeně oživí. Hodí se ale předně do interiérů těch, kdo rádi experimentují a mají rádi interiér zařízený ve stylu pop-artu. [celá zpráva]

Tyto prvky zpestří párty i prostory v klubech a barech.

Tyto prvky zpestří párty i prostory v klubech a barech.

FOTO: Sweetheart Darling

Pokud doma píšete vzkazy svým bližním nebo jen máte rádi pořádek ve věcech, můžete v interiéru použít i popisovatelné doplňky do kuchyně. Ty jsou oproti lightboxům rozhodně klasičtějším prvkem domácnosti. [celá zpráva]