Použijeme-li hnědočervenou na jednu stěnu, dodá prostoru na důležitosti a potlačí dráždivou sílu. Barva se osvědčuje hlavně na doplňcích, kde se neokouká.

V obývacím pokoji použijeme cihlovou na jednu stěnu a kombinujeme ji se světle šedou či bílou barvou, jako dřevo je vhodná bříza, jasan či dub.

V obývacím pokoji použijeme cihlovou na jednu stěnu a kombinujeme ji se světle šedou či bílou barvou, jako dřevo je vhodná bříza, jasan či dub.

FOTO: PRIMALEX

Cihlovou barvu uplatníme v předsíni, obývacím pokoji a v koupelně, nedoporučuje se ve větších plochách do dětského pokoje.

Koupelnový kobereček jako mandala ovlivňuje naši sebedůvěru, představivost či velkorysost. Je elegantní, příjemný na dotyk a vnese do místnosti harmonii.

Koupelnový kobereček jako mandala ovlivňuje naši sebedůvěru, představivost či velkorysost. Je elegantní, příjemný na dotyk a vnese do místnosti harmonii.

FOTO: GRUND

V kombinaci s jinými barvami cihlová dominuje. Díky tomu, že je odstínem červené, působí v sytější verzi nápadně až dráždivě. Ovšem převažuje-li hnědá, je cihlová příjemnější, podněcuje k činnosti a krátkodobě zvyšuje výkon.

Do tónů cihlové barvy patří punčově béžová, korálově růžová, světlá oranžovo hnědá, ohnivě cihlová a sytě červená.

Křeslo Oppo designéra Stefana Borselia připomíná náruč a je dostupné i s područkami. Křesílko s rámem z oceli a dřeva s výplní polyuretanové pěny je čalouněno látkou či kůží.

Křeslo Oppo designéra Stefana Borselia připomíná náruč a je dostupné i s područkami. Křesílko s rámem z oceli a dřeva s výplní polyuretanové pěny je čalouněno látkou či kůží.

FOTO: SCANDIUM

Svítící stůl pro venkovní použití v cihlovém provedení. Během dne stůl slouží jako elegantní doplněk interiéru a při setmění propůjčí naší terase či zahradě příjemnou atmosféru.

Svítící stůl pro venkovní použití v cihlovém provedení. Během dne stůl slouží jako elegantní doplněk interiéru a při setmění propůjčí naší terase či zahradě příjemnou atmosféru.

FOTO: MOREE