Ledová káva, malinový koktejl nebo grilované maso má jedinečnou vůni a chuť. Zvláště když pijeme ze sklenic s květinovým vzorem a servírujeme třeba do misek ovocných barev.

Servírovací letní sada Sommarlov. Sklenice Godix mix (cena 129 Kč/6 ks), misky vhodné i do mikrovlnky. Barva zelená, růžová, žlutá, materiál polypropylenový plast. Cena 129 Kč/3 ks.

Servírovací letní sada Sommarlov. Sklenice Godix mix (cena 129 Kč/6 ks), misky vhodné i do mikrovlnky. Barva zelená, růžová, žlutá, materiál polypropylenový plast. Cena 129 Kč/3 ks.

FOTO: IKEA

Čerstvá zelenina patří k létu. Styloví budeme se salátovou servírovací lžící, materiál plast, lze mýt v myčce, cena 260 Kč.

Čerstvá zelenina patří k létu. Styloví budeme se salátovou servírovací lžící, materiál plast, lze mýt v myčce, cena 260 Kč.

FOTO: KRÁSNÝ DOMOV

Praktický kartáček na čištění hub se stane vítanou pomůckou každého houbaře. Protože se houby nemyjí, je kartáček ideální na očištění hlíny a dalších nečistot. Ručka je dřevěná, štětiny z kance, čili jde o čistě přírodní produkt.

Praktický kartáček na čištění hub se stane vítanou pomůckou každého houbaře. Protože se houby nemyjí, je kartáček ideální na očištění hlíny a dalších nečistot. Ručka je dřevěná, štětiny z kance, čili jde o čistě přírodní produkt.

FOTO: WWW.LESHOUBELES.CZ

Itálie doma na terase – to je hrnek s cappuccinem v ruce. Hrnky na kávu se prodávají v různých barvách. Výška 10 cm, objem 0,25 l, keramika. Cena 119 Kč.

Itálie doma na terase – to je hrnek s cappuccinem v ruce. Hrnky na kávu se prodávají v různých barvách. Výška 10 cm, objem 0,25 l, keramika. Cena 119 Kč.

FOTO: KRÁSNÝ DOMOV

Tlumené světlo dlouhých večerů zajistí i svíčky ve svítilně. Vhodné jako zápich do velkého květináče nebo zahrady, použití na čajovou svíčku, materiál nerez/sklo. Cena 129 Kč.

Tlumené světlo dlouhých večerů zajistí i svíčky ve svítilně. Vhodné jako zápich do velkého květináče nebo zahrady, použití na čajovou svíčku, materiál nerez/sklo. Cena 129 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK

Dekorace do zahrady navodí tu správnou atmosféru, prostor příjemně zútulní. Patří k nim i lucerničky v různých pastelových barvách, cena za kus 49 Kč.

Dekorace do zahrady navodí tu správnou atmosféru, prostor příjemně zútulní. Patří k nim i lucerničky v různých pastelových barvách, cena za kus 49 Kč.

FOTO: SCONTO NÁBYTEK