Všechny jmenované vlastnosti obvykle spojuje designový nábytek vyrobený ze dřeva nebo ekologických lisovaných dřevěných desek. Ať už to jsou postýlky, stolky s židličkami, variabilní patrové postele, hrací koutky, nábytkové sety i hračky, jako jsou houpací koník nebo písmenka.

Nejvyšší jakost materiálů i zpracování, originální design spojený s funkčností, ekologie a bezpečnost, to jsou jasné priority při výrobě dětského nábytku.

Nejvyšší jakost materiálů i zpracování, originální design spojený s funkčností, ekologie a bezpečnost, to jsou jasné priority při výrobě dětského nábytku.

FOTO: DEVOTO

Nábytek pro dětské pokoje Dakar je splněný sen malých závodníků a dobrodruhů, kteří se na poušti cítí jako doma.

Nábytek pro dětské pokoje Dakar je splněný sen malých závodníků a dobrodruhů, kteří se na poušti cítí jako doma.

FOTO: MEBLIK

Vyrábějí se z kvalitních domácích dřevin (jasan, dub, buk) nebo ekologických MDF desek, jejichž základem je lisované smrkové dřevo, umožňující netradiční tvarování. Povrch nábytku je dále upravený lakem a je k dostání v barevných odstínech. Použité vosky a oleje na dětském nábytku mají být zdravotně nezávadné.

Pracovní stůl Duktig povzbuzuje společenské chování dětí, které si napodobováním dospělých vytvářejí sociální dovednosti a společensky se začleňují.

Pracovní stůl Duktig povzbuzuje společenské chování dětí, které si napodobováním dospělých vytvářejí sociální dovednosti a společensky se začleňují.

FOTO: IKEA

Hravá a robustní je úložná sestava Stuva s lavicí v zelenobílém provedení. Je to místo, kde si mohou děti sednout a odpočívat, nebo si jen hrát.

Hravá a robustní je úložná sestava Stuva s lavicí v zelenobílém provedení. Je to místo, kde si mohou děti sednout a odpočívat, nebo si jen hrát.

FOTO: IKEA

Dětské pokoje mají jméno, duši a kouzlo, třeba Apala, Maki, Mona, Pupu. Každou kolekci provází příběh pohádkových postaviček pro radost dětí.

Dětské pokoje mají jméno, duši a kouzlo, třeba Apala, Maki, Mona, Pupu. Každou kolekci provází příběh pohádkových postaviček pro radost dětí.

FOTO: DEVOTO

Bezpečné jsou i oblé rohy, neviditelné spoje, panty s celoživotní zárukou na funkčnost. Všechny materiály by měly být prověřeny příslušnými certifikáty.

Nábytek v princeznovském stylu ve svém pokoji ocení hlavně slečny, ale na občasnou výpravu sem rádi dorazí i malí rytíři a udatní vojáci.

Nábytek v princeznovském stylu ve svém pokoji ocení hlavně slečny, ale na občasnou výpravu sem rádi dorazí i malí rytíři a udatní vojáci.

FOTO: MEBLIK