Klukům udělá radost konstrukční hračka Moov 7 in 1 – sedm modelů v jednom: odrážedlo, jeřáb, helikoptéra, Dino pták, skútr, sněžný skútr a motocykl choper. Montáž, hraní a jízda je bez použití nářadí. (150 dílů za 5500 Kč, Tchibo).

Klukům udělá radost konstrukční hračka Moov 7 in 1 – sedm modelů v jednom: odrážedlo, jeřáb, helikoptéra, Dino pták, skútr, sněžný skútr a motocykl choper. Montáž, hraní a jízda je bez použití nářadí. Se třemi plášti pneumatik, ruční brzdou, stabilními plastovými kroužky a povrstvenými ocelovými osami (150 dílů za 5500 Kč, Tchibo).

FOTO: archiv firmy Tchibo

 

Unikátní edukativní dřevěné puzzle od renomované německé firmy Beleduc naplňují osvícenou myšlenku o efektivním poznávání formou hry. Dřevěný obrázek kočky (více možností) postupně odhalí tajemství stavby zvířecího těla (od 699 Kč, Anna & Viktorie).

Unikátní edukativní dřevěné puzzle od renomované německé firmy Beleduc naplňují osvícenou myšlenku o efektivním poznávání formou hry. Dřevěný obrázek kočky (více možností) postupně odhalí tajemství stavby zvířecího těla (od 699 Kč, Anna & Viktorie).

FOTO: archiv firmy Anna & Viktorie

 

Pravou vánoční zábavu bez nepořádku dopřejeme svým ratolestem limitovanou sadou modelíny Play-Foam® – Holiday kit. (základní cena 399 Kč, www.playfoam.cz) vlevo; Kočárek pro panenky, (kočárek 1200 Kč, panenka 700 Kč, Tchibo).

Pravou vánoční zábavu bez nepořádku dopřejeme svým ratolestem limitovanou sadou modelíny Play-Foam® – Holiday kit. Obsahuje 4 velké a 4 mini bloky ve vánočních barvách a 25 legračních doplňků (základní cena 399 Kč, www.playfoam.cz) vlevo; Kočárek pro panenky, obzvlášť tichý díky gumovým kolečkům, je vyroben z lakované MDF desky, potěší holčičky stejně jako mrkací panenka, která se umí smát, plakat, křičet a říkat mama (kočárek 1200 Kč, panenka 700 Kč, Tchibo).

FOTO: www.playfoam.cz, archiv firmy Tchibo

 

Elektrický brousek na nože v barevném provedení Chilli je úplná novinka, která se hodí do každé domácnosti. Má patentovaný systém broušení s 20 keramickými brusnými kotouči (1180 Kč, OBH Nordica).

Elektrický brousek na nože v barevném provedení Chilli je úplná novinka, která se hodí do každé domácnosti. Má patentovaný systém broušení s 20 keramickými brusnými kotouči, které se automaticky přizpůsobí typu nože při rychlosti 330 ot./min.(1180 Kč, OBH Nordica).

FOTO: archiv firmy Nordica

 

Je skoro nemožné nevykouzlit o Vánocích dobrou náladu, obdarujemeli své blízké usměvavou mísou, která nás potěší rozpustilým úsměvem kdykoli se na ni podíváme. Vypadá výborně, je vysoce funkční a je vyrobena z laminátového skla (2670 Kč, Hotový interiér).

Je skoro nemožné nevykouzlit o Vánocích dobrou náladu, obdarujemeli své blízké usměvavou mísou, která nás potěší rozpustilým úsměvem kdykoli se na ni podíváme. Nejenže vypadá výborně, ale je i vysoce funkční a je vyrobena z vícevrstvého laminátového skla (2670 Kč, Hotový interiér).

FOTO: archiv firmy Hotový interiér

 

Celá rodina si s radostí zahraje jednoduše geniální a geniálně jednoduchou svižnou slovní hru „Mistr slova“ od firmy Alexander pro 2–10 hráčů starších osmi let. (390 Kč, www.pexi.cz).

Celá rodina si s radostí zahraje jednoduše geniální a geniálně jednoduchou svižnou slovní hru „Mistr slova“ od firmy Alexander pro 2–10 hráčů starších osmi let. Každý z hráčů se snaží co nejrychleji složit slovo z písmen, nacházejících se na 10 nebo 15 speciálně navržených kostkách vyhozených z kelímku (390 Kč, www.pexi.cz).

FOTO: www.pexi.cz

 

Vkusným doplňkem do domácnosti s nadčasovým designem, je odpadkový koš Touch Bin® s unikátním sklápěcím víkem z tvrzeného plastu, který je vysoce funkční a snadno se používá i udržuje. Za koš zaplatíme od 1500 Kč (Brabantia).

Vkusným doplňkem do domácnosti s nadčasovým designem, který vydrží o mnoho déle než standardní dva roky, je odpadkový koš Touch Bin® s unikátním sklápěcím víkem z tvrzeného plastu, který je vysoce funkční a snadno se používá i udržuje. S desetiletou zárukou podle velikosti za koš zaplatíme od 1500 Kč (Brabantia).

FOTO: archiv firmy Brabantia