Nerezová ocel je obecným názvem pro všechny druhy oceli, které nepodléhají korozi. Pokud se povrch předmětů z nerezové oceli nijak nemění, není třeba žádných úprav. Při nepoužívání předmětů je vhodné je omýt čistou vodou a uložit na suché a čisté místo.

Pokud předmět vykazuje známky usazenin nebo oxidace, je třeba jej vyčistit čističem nerezu a ošetřit přípravkem pro konzervaci a a leštění kovů.

Je také vhodné zabránit styku předmětu z nerezové oceli s chemikáliemi, které by mohly poškodit jejich povrch. Vyplatí se také zamezit kontaktu ocelových předmětů s předměty z jiných kovů.

Díky těmto pár pravidlům se můžete těšit z působivého vzhledu nerezových doplňků desítky let.

Nerezové povrchy jsou v našich domácnostech čím dál populárnější, vyrábějí se z nich úchytky dvířek, vodovodní baterie, věšáčky, držáky utěrek nebo ručníků a další drobné předměty.

Ocel fandí geometrickým tvarům a vysokému lesku

Ocel je ušlechtilý a nesmírně trvanlivý materiál, výrobky, které se z ní vyrábějí, vynikají většinou minimalistickými geometrickými tvary.

Minimalistické tvary a střídmá barevnost působí v exteriéru nenásilně a působivě.

Hitem jsou nerezové větrníky

Různé typy větrníků se těší oblibě hlavně u dětí, nemusí jít ale o kýčovité kousky, pokud zvolíte větrníky z nerez oceli, získá vaše zahrada působivý doplněk.

Větrníky jsou skvělou dekorací, která působivě vypadá a odežene i nenechavá zvířata, která by měla zálusk na vaši zahrádku.

Výhody nerezavějící oceli pro venkovní použití jsou nesporné, nevýhodou je vysoká cena výrobků, kterou ale vyvažuje dlouhá životnost.