Nedávno byl veřejnosti představen stůl Smart Table, který je výjimečný svým technickým řešením vysouvací integrované lednice. Vychlazené víno je tak ihned k dispozici, a pokud dopijete láhev, nemusíte pro další nikam chodit. Tento stůl se hodí do prostor určených k obchodním jednáním, slavnostním příležitostem a do reprezentativních míst.

Stůl nové generace skvěle zapadne do kancelářského prostředí.
FOTO: kuchynskastudia.cz

Multifunkční nábytek nabídne vše potřebné ihned, stačí lehký dotek a vše je hned po ruce. 

Inovativní obývací stěna má zásuvky, které se zavírají téměř neslyšně. Stačí lehký dotek.
FOTO: www.red-dot.de

Zaujme i němý sluha, na kterého můžete věšet oblečení, ale také si od něj nechat vyžehlit. Stačí navléknout vypranou košili na žehlicího panáka ze silného padákového hedvábí a o vše ostatní se spotřebič postará sám. Stisknutím tlačítka začne materiálem profukovat horký vzduch, čímž povrch oděvu uhlazuje a zároveň suší. Košile je vyžehlená a suchá za šest minut.

Žehlicí panák Dressman od Siemensu.
FOTO: Novinky.cz, Siemens, Pixmania

Zajímavou inovací je i multifunkční pohovka se zabudovaným panelem, který obsahuje veškeré ovladače, lampu, ale i stolek nebo notebook.

Pohovka nové generace pro technické maniaky s praktickým výsuvným modulem a držákem na notebook a ovladače.
FOTO: Steffen Jänicke

Novodobý nábytek nám nabízí ještě větší pohodlí a komfort, ale také si za něj připlatíme. Ušetří nám ale čas, ve kterém se pak můžeme věnovat práci nebo koníčkům.