Na veletrh se sjede 1200 vystavovatelů z různých zemí světa, aby zde prezentovali to nejlepší, čím se mohou pochlubit. Nábytek a pomůcky do domácnosti tak ovládnou kolínské výstaviště a bude to stát za to. Veletrh s nábytkem v Kolíně není tak vyhlášený jako ten milánský, ale i on si už vydobyl své jméno na poli interiérového designu.

Skládací skříňka na boty a šaty..: Skládací skříňka na boty a šaty.foto: Imm Cologne

Pokud se rozhodnete do Kolína vydat a ještě se příliš neorientujete ve světě interiérového designu, tak vám bude letos dělat společníka praktický kapesní průvodce, který zároveň představí to nejlepší ze showroomů, které se na veletrhu budou prezentovat.

Koberce á la trávník - jeden z trendů pro nadcházející období..: Koberce a la trávník - jeden z trendů pro nadcházející období.foto: Imm Cologne

Veletrh je rozdělen na sekce, takže si můžete vybrat, jestli vás víc zajímá nábytek nebo design, a podle toho pak stáčet své kroky. K vidění budou ale i nejmodernější bytové textilie, koberce, osvětlení apod.

Neobyčejná světélka co vypadají jako subtilní houby má na svědomí Jang Sunghwa..: Neobyčejná světélka co vypadají jako subtilní houby má na svědomí Jang Sunghwa.foto: Imm Cologne

Novinky zítřka odhalí expozice s příznačným názvem "Design talents", ta by měla představit nejžhavější inovace a nápady v oblasti nábytkového designu a vychytávek do domácnosti.

Když zrovna nemáte návštěvu, můžete si z židlí postavit zajímavou strukturu. Design vytvořil Jun Murakoshi..: Když zrovna nemáte návštěvu, můžete si z židlí postavit zajímavou strukturu. Autorem designu je Jun Murakoshi.foto: Imm Cologne

Tvorbě mladých talentovaných tvůrců bude na veletrhu věnována celá jedna sekce. Kolínské výstaviště bude otevřeno denně od 9 do 18 hodin.

Na veletrhu se vystavovatelé prezentují i plakáty, které mají návštěvníky nalákat právě do jejich showroomu..: Na veletrhu se vystavovatelé prezentují i plakáty, které mají návštěvníky nalákat právě do jejich showroomu.foto: Imm Cologne

Návštěvní dny pro veřejnost připadly na víkend 24. až 25. ledna.  A na kolik vyjde vstupné? Dospělý zaplatí za vstupenku 17 euro, tedy zhruba 450 Kč.