Funkce tohoto tělesa ovládáte jednotlivě a můžete si zvolit intenzitu vyhřívání i počet světel, které chcete mít rozsvícené. Obyčejně se toto těleso prodává v provedení se dvěma nebo čtyřmi lampami.

Limitováni jste prostorem

Abyste je mohli nainstalovat do své koupelny je nutné, aby byl strop vysoký minimálně 2,3 metru.

Zajímavým tipem je také pořídit si do koupelny novodobé řebříkovité topení. Můžete na něm na chvíli nechat vysušit ručníky..: Pro koupelny s nízkým stropem máme také tip: žebříkovité topení. Můžete na něm na chvíli nechat vysušit ručníky.foto: KORADO

Jinak se těleso hodí skoro do každé koupelny, jednak proto, že má velmi moderní design (toto těleso má dokonce patent za design), a pak si také můžete vybrat z jednotlivých provedení přesně v souladu s barevností a laděním daného koupelnového prostoru.

Multifunkční těleso do miniaturních koupelen..: Multifunkční těleso do miniaturních koupelen.foto:Tisandt

Výhodou totiž je, že i po instalaci tohoto zařízení se můžete rozhodnout pro jiný design výrobku a to díky tomu, že můžete jednoduše sejmout horní ochranný kryt a nasadit nový, který se vám bude lépe hodit do interiéru.

S párami bývá potíž

Znáte to, zamlžené zrcadlo, ve kterém si nevidíte na vlastní nos nebo vlhko, které v koupelně zůstává i pár dní po koupeli a ve kterém se množí bakterie. Odsávání par v koupelně je dnes samozřejmostí. Ventilaci obsahuje i toto multifunkční těleso. Máme pro vás ale ještě jeden skvělý tip na to, jak si spárou v koupelně už nelámat hlavu. Tímto tipem je speciální zrcadlo, které se nezamlžuje.

Zrcadlo, které se nezamlžuje..: Zázračné zrcadlo, které se nezamlžuje dovede zpříjemnit život.foto: Siko

V takovém zrcadle je nainstalována vyhřívaná fólie, která zamlžování účinně zabraňuje.Takže pokud chcete v koupelně vylepšit co se dá, vsaďte i na tento druh zrcadla. Vyjde na cca 3 000 Kč.

Záruka minimálně dva roky

Na lampy dostanete záruku 2 roky a na výrobek asi 3 roky. Pokud nechcete o záruku přijít, tak instalaci přenechte odborníkovi, elektroinstalaci musí provést kvalifikovaný profesionál.