Nejlepší obranou je útok v podobě vitaminů z ovoce a zeleniny. Bez čerstvě vymačkaných šťáv z citrusových plodů si neumíme představit snídani.

Profesionální smoothie mixér Nutribullet Extraktor 900 (4299 Kč) zvládne až 25 000 otáček za minutu, a hravě si tak poradí s každou potravinou. Mixuje, seká, drtí a mele ovoce i zeleninu, abyste svému tělu mohli dodat vitaminovou bombu.

Profesionální smoothie mixér Nutribullet Extraktor 900 (4299 Kč) zvládne až 25 000 otáček za minutu, a hravě si tak poradí s každou potravinou. Mixuje, seká, drtí a mele ovoce i zeleninu, abyste svému tělu mohli dodat vitaminovou bombu. V balení najdete dvě láhve o objemu 0,9 l a 0,5 l.

FOTO: Datart (3x)

Severin SM je stolní mixér (1199 Kč) s velkou skleněnou nádobou, ale má ve výbavě i plastovou nádobu s víčkem na cesty. Aby bylo smoothie ještě více osvěžující, nasekejte si do něj trochu ledu. To totiž mixér díky extra výkonu bez problému zvládne.

Severin SM je stolní mixér (1199 Kč) s velkou skleněnou nádobou, ale má ve výbavě i plastovou nádobu s víčkem na cesty. Aby bylo smoothie ještě více osvěžující, nasekejte si do něj trochu ledu. To totiž mixér díky extra výkonu bez problému zvládne.

FOTO: Mall

Další možností je smoothie, které nejenže skvěle chutná, ale vyzbrojí naše tělo proti únavě. Je to míchaný, osvěžující nápoj vyrobený z čerstvého ovoce nebo zeleniny, pokud možno bez přidaného cukru. Dá se konzumovat jako svačina či rychlá snídaně.

Lis na citrusy CE3520 (1499 Kč) pracuje na jednoduchém pákovém principu, takže stačí polovinu citrusu položit na odšťavňovací kužel, stlačit páku a rázem máme plnou sklenici čerstvé šťávy nabité vitaminy.

Lis na citrusy CE3520 (1499 Kč) pracuje na jednoduchém pákovém principu, takže stačí polovinu citrusu položit na odšťavňovací kužel, stlačit páku a rázem máme plnou sklenici čerstvé šťávy nabité vitaminy.

Šnekový odšťavňovač Sencor SSJ 4042RD (2499 Kč) odšťavňuje při nízkých otáčkách (60 za minutu) a zachovává v ovoci a zelenině všechny enzymy, vitaminy a další prospěšné látky. Průhledné nádoby mají kapacitu 0,8 l.

Šnekový odšťavňovač Sencor SSJ 4042RD (2499 Kč) odšťavňuje při nízkých otáčkách (60 za minutu) a zachovává v ovoci a zelenině všechny enzymy, vitaminy a další prospěšné látky. Průhledné nádoby mají kapacitu 0,8 l.

Čerstvé šťávy a koktejly z ovoce a zeleniny jsou vynikající nejen svou lahodnou chutí, ale také vysokým obsahem vitaminů, minerálů, enzymů a vlákniny.

Pití čerstvě vylisovaných šťáv rovněž čistí a detoxikuje organismus, podporuje trávení a dodává tělu energii a vitalitu. Nespornou výhodou šťáv je rychlá a snadná příprava.

Cenově dostupný smoothie mixér Gallet MS 590 (599 Kč) připraví zdravý a chutný nápoj během několika vteřin. Láhev o objemu 500 ml si lze vzít s sebou do práce, školy nebo tělocvičny.

Cenově dostupný smoothie mixér Gallet MS 590 (599 Kč) připraví zdravý a chutný nápoj během několika vteřin. Láhev o objemu 500 ml si lze vzít s sebou do práce, školy nebo tělocvičny.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: