Pomůžou nám chytré pomůcky jako háky, držáky a boxy. Kolo opřené o zeď zkrátka překáží, a tak šup s ním ke stropu! Různých držáků na kola je hodně, ale vybírejte pečlivě!

Uklizené a při ruce. Rychle potřebujete v domácnosti dotáhnout uvolněnou poličku, nahradit vypadlý šroubek… A nic není k nalezení! Zkuste to s děrovanou plechovou stěnou. Má 12 háčků, rozměry 120 x 60 cm a je velmi praktická. Cena 990 Kč.

Uklizené a při ruce. Rychle potřebujete v domácnosti dotáhnout uvolněnou poličku, nahradit vypadlý šroubek… A nic není k nalezení! Zkuste to s děrovanou plechovou stěnou. Má 12 háčků, rozměry 120x60 cm a je velmi praktická. Cena 990 Kč.

FOTO: Bauhaus (2x)

Kolo na kladce. Kladkový držák Fieldmann FDAD 6201 ocení celá rodina. Držák se montuje ke stropu, limit má do výšky 4 m, nosnost 20 kg.

Kolo na kladce. Kladkový držák FDAD 6201 ocení celá rodina. Držák se montuje ke stropu, limit má do výšky 4 m, nosnost 20 kg.

FOTO: Fieldmann (2x)

Sklopí se snadno. Držák na kolo dvojitý – výklopný je tvarován na zavěšení za řídítka kola. Je opatřen magnetem, díky kterému je možné jeho bezpečné sklopení při nepoužívání. Cena 275 Kč.

Sklopí se snadno. Držák na kolo dvojitý – výklopný je tvarován na zavěšení za řídítka kola. Je opatřen magnetem, díky kterému je možné jeho bezpečné sklopení při nepoužívání. Cena 275 Kč.

Některé vyžadují obsluhu dvou osob, větší sílu, jsou tedy dosti nekomfortní. Hledejte nejlépe kladkový systém, díky němuž předměty snadno vytáhne i drobnější žena.

Boxy, krabičky a stojánky udrží v pokoji pořádek

V nabídce jsou také univerzální držáky, které bezpečně udrží střešní box na auto.

Putuje s námi. Vozík na nářadí má svoje místo, ale lze ho při práci lehce kamkoliv přesunout. Je dvoudílný, uzamykatelný, nabízí 13 zásuvek. Rozměry 61,5x93,5x33 cm, box na nářadí 60x38x26 cm. Cena 4490 Kč.

Putuje s námi. Vozík na nářadí má svoje místo, ale lze ho při práci lehce kamkoliv přesunout. Je dvoudílný, uzamykatelný, nabízí 13 zásuvek. Rozměry 61,5x93,5x33 cm, box na nářadí 60x38x26 cm. Cena 4490 Kč.

Šikovný box. Beden a boxů není nikdy dost! Tento sympatický se jmenuje Moover box Pro, velikost XL, je z odolného plastu, má objem 60 l. Lze ho vrstvit na sebe, hmotnost 1,49 kg, cena 375 Kč.

Šikovný box. Beden a boxů není nikdy dost! Tento sympatický se jmenuje Moover box Pro, velikost XL, je z odolného plastu, má objem 60 l. Lze ho vrstvit na sebe, hmotnost 1,49 kg, cena 375 Kč.

Schová nářadí i gril. Plastová skříň Fieldmann FDD 1004G se čtyřmi policemi uschová zahradní nářadí, úklidové prostředky, přípravky na bazén, náčiní ke grilu. Lze ji mít postavenou i v exteriéru.

Schová nářadí i gril. Plastová skříň Fieldmann FDD 1004G se čtyřmi policemi uschová zahradní nářadí, úklidové prostředky, přípravky na bazén, náčiní ke grilu. Lze ji mít postavenou i v exteriéru.

Může se vám hodit na Zboží.cz: