Volvo S80 má ve své verzi T6 výkon 192 kW. To není málo, ale Heico se rozhodlo, že připraví něco opravdu extra. Nové turbodmychadlo, přepracovaná řídící jednotka, odladěný výfuk i sání - to všechno dohromady tvoří změnu, která vymačkala z motoru 257 kW a točivý moment 405 N.m. S80 T6 HPC (High Perforamnce Centre) pak dokáže pokořit stokilometrovou rychlost za 5,8 s. Jenže to nejlepší nakonec - motor spaluje ekologické palivo E85.

Heico Sportiv se soustředilo i na další části. Vůz byl snížen o téměř čtyři centimetry, dostal nová dvacetipalcová kola s nízkoprofilovými pneumatikami...

Hned na první pohled je jasné, že se firma zaměřila i na aerodynamiku a vzhled. Nejlepším důkazem toho je lak. Ten vypadá, jako by to byl pouze leštěný hliník, ale jedná se skutečně o klasický lak. Heico pak vozu dodalo nový přední nárazník s diodovými světly pro denní svícení a vzadu pak připravil opravdovou designerskou lahůdku. Koncovky výfuku totiž zasadil do nového nárazníku s difuzorem.

Velmi pěkně provedená je instalace uhlíkového kompozitu do interiéru. Automobil má modře osvětlené prahy a cestu pod nimi, když se otevřou dveře.