Hlavní obsah
BMW Concept 4 na autosalonu ve Frankfurtu Foto: Marek Bednář, Novinky

Tak přeci s gigantickými nozdrami? Tohle je údajně nové BMW řady 4

BMW svět varovalo, že v designu přijdou velké změny. Podle čerstvě zveřejněného obrázku, který údajně ukazuje novou řadu 4 bez maskování, budou ty změny přímo drastické a červený koncept z Frankfurtu vůbec nepřeháněl.

BMW Concept 4 na autosalonu ve Frankfurtu Foto: Marek Bednář, Novinky
Tak přeci s gigantickými nozdrami? Tohle je údajně nové BMW řady 4

Před pár dny jste si u nás mohli pustit video, které ukazovalo BMW řady 4, kterak testuje na Severní smyčce Nürburgringu. Kvůli maskování nebylo zcela jasné, jak bude vypadat příď vozu, neboť koncept, odhalený na frankfurtském autosalonu, byl víc než kontroverzní. Čerstvě se ale na internetu objevilo... tohle.

Podle dostupných informací se díváme s největší pravděpodobností na příď nové řady 4. Tomu, co má na přídi, se už snad opravdu nedá říkat „ledvinky”, ale kromě nozder nebo rypáku taky třeba hlodavčí zuby. A fanoušci značky jistě přijdou se spoustou dalších označení.

Nebylo by to samozřejmě poprvé, kdy by měl vůz značky BMW ledvinky orientované vertikálně, to jen v posledních zhruba dvaceti, pětadvaceti letech jsme si zvykli, že jsou „širší než vyšší”. Verdikt ale necháme na vás.

Anketa
Líbila by se vám takováto příď na novém BMW řady 4?
Ano, moc
22.5 %
Docela ujde
3.4 %
Je mi to jedno
3.9 %
Nic moc
4.2 %
Ne, je příšerná
66 %
Celkem hlasovalo 6010 čtenářů.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut BMW na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků