Hlavní obsah
Ford Mustang GT. Foto: Marek Bednář, Novinky

Sousedův hlučný mustang utišil nevybíravým způsobem

Osmiválec ve Fordu Mustang s laděnými výfuky rozčílil jistého Američana natolik, že to vyřešil opravdu netradičně a nevybíravě - sousedovi naplnil výfukové koncovky montážní pěnou.

Ford Mustang GT. Foto: Marek Bednář, Novinky
Sousedův hlučný mustang utišil nevybíravým způsobem

Fanouškům velkých motorů zní studený ranní start pětilitrového osmiválce s laděnými výfuky jako rajská hudba, nicméně vstávat s tímto doprovodem každé ráno nemusí být zrovna příjemné.

Majiteli takového rychlého fordu Aaronu Robinsonovi jednoho dne přistál ve schránce dopis.

„Konečně jsem tě našel! Chceš naši pozornost? Nechceš naši pozornost. Máš 14 dní na opravu tlumičů výfuku nebo opětovné nasazení továrního výfuku. Nezahrávej si s námi, budeš litovat,“ zní v dopise zveřejněném 20. května s tím, že dotyčný nedoporučuje volat policii nebo instalovat kamery, protože nic nebude fungovat.

K tomu se navíc ještě naštvaný soused odhodlal k dalšímu nepříjemnému činu, nicméně příspěvek Robinsona neodhalil, jestli skutečně až za zmíněných 14 dní. Výfuky zaplněné montážní pěnou každopádně nejsou pro odstraňování nic příjemného a snaha o nastartování motoru může být marná.

Bublavý volnoběh Fordu Mustang GT.

Video: Marek Bednář, Novinky

Incidentem se podle majitele nyní zabývá policie. Ford na podobná příkoří ovšem myslí. Mustang se sériovým výfukem Performance totiž v konfiguraci systému nabízí i režim tichého startu.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Ford na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Ford Mustang na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků