Hlavní obsah
 

Škoda Rapid přistižena na Pražském okruhu, řidič chtěl uniknout kameře

Nový model mladoboleslavské automobilky Škoda Auto Rapid se objevuje na českých silnicích v testovacím provozu. Čtenář Novinek zachytil ve čtvrtek odpoledne černý rapid na Pražském okruhu, jeho řidič prý pro natáčení pochopení neměl. V závěru záznamu je vidět, jak kličkováním mezi pruhy spěšně uniká kameře.

 
Škoda Rapid přistižena na Pražském okruhu, řidič chtěl uniknout kameře

"Bylo vidět, že řidiče celkem štve, že ho někdo natáčí," řekl Novinkám autor videa Stanislav Štický. Rapid chvíli jel v jednom pruhu za ním, pak ale šoférovi došla trpělivost a provedl několik únikových manévrů, aby se dostal z dosahu objektivu.

Škoda Rapid je už nějaký čas k vidění na silnicích v testovacím provozu.

Výroba nového liftbacku začne v hlavním závodě v Mladé Boleslavi v létě. Na stejné lince bude sjíždět i dvojče Škody Rapid – Seat Toledo. Světová premiéra sériové verze nové škodovky se odehraje v září na pařížském autosalónu.

Lehce kamuflované testovací vozidlo najíždí kilometry také na dálnici D8 a na rychlostní komunikaci R10 na trase Mladá BoleslavPraha. Zezadu si lze nový rapid splést se současnou octávií. Přední světlomety jsou přelepeny páskou, jinak jde o hotový sériový model. Teoreticky ale po českých silnicích může jezdit i dvojče rapidu, Seat Toledo. Vzhledem k technické podobnosti nelze maskované modely rozlišit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků