Hlavní obsah
Takto vypadá skutečná Tesla Cybertruck. Foto: Tesla

Rus si postavil vlastní Teslu Cybertruck. Neznalé může zmást

Stavba replik je běžnou praxí, ale většinou se tak děje u již existujících sporťáků, ne u pick-upů, které zatím svět viděl jen ve formě jezdícího konceptu. Rusko je ale zemí netušených možností.

Takto vypadá skutečná Tesla Cybertruck. Foto: Tesla
Rus si postavil vlastní Teslu Cybertruck. Neznalé může zmást

Tesla Cybertruck je takovým fenoménem, že si někteří lidé už staví repliky konceptu. Ukazuje to video z Moskevské oblasti v Rusku, sdílené ve středu na Instagramu. Že je to replika, odhalí každý během pár sekund.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Тесла в Химках😆🤪😄

Příspěvek sdílený Максим (@sukhotin.m), Pro 18, 2019 v 1:24 PST

Video bylo pořízeno v Chimkách, městě v Moskevské oblasti, a vůz má registrační značku ze sousední Kalužské oblasti. Co to bylo původně, není známo - přestavba karoserie v kopii Cybertrucku zakryla všechny původní tvary auta.

Nutno ale dodat, že karoserie připomíná Cybertruck opravdu silně, zejména zezadu, kde vidíme LEDkový pásek přes celou šíři auta. Jestli má tohle vozidlo korbu a jak se vůbec leze do nějakého prostoru pro náklad, video neukazuje.

Mrňavá kola trčící ven z karoserie a na pick-up truck příliš malá světlá výška jasně ukazují, že tohle není skutečný Cybertruck, nýbrž replika. Když video na moment zabere příď, kde musí být dostatečně dobře fungující světlomety, je už úplně jasné, že se na originál nedíváme. Někdo ale zapracoval opravdu rychle.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Tesla na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků