Hlavní obsah
Hyundai Soapbox Foto: Hyundai

Nové vozítko od Hyundai si můžete postavit doma, stačí materiály z hobby marketu

Evropská divize designérů z Hyundai má na celkový jazyk značky velký vliv. Nyní však představila to nejjednodušší vozítko vůbec. Hyundai Soapbox si můžete sestavit v domácích podmínkách, podle návodu. Materiál seženete v hobby marketu.

Hyundai Soapbox Foto: Hyundai
Nové vozítko od Hyundai si můžete postavit doma, stačí materiály z hobby marketu

Design káry pro jednoho je prý inspirován konceptem 45, retro hatchbackem, který se zřejmě bude prodávat pod značkou Ioniq. Přesto největší motivací neměla být interpretace budoucího designového jazyka na káru pro jednoho.

„Chtěli jsme vytvořit zábavný projekt, který by rodinám a přátelům poskytl něco, co je spojuje. Hyundai Soapbox samozřejmě musel zůstat cenově dostupný, takže ho naši designéři vyvinuli s použitím materiálů, které lze snadno najít v místním kutilském obchodě,” uvedl Andreas-Christoph Hofmann z evropského Hyundai.

Soapbox je bezmotorové vozidlo o délce 1,76 metrů, určené pro jedno dítě. Konstrukce však zvládne i nadšeného dospělého, alespoň co se hmotnosti týče. Hlavní část tvoří překližka. Použité jsou také kovové tyče a šrouby. Kola pocházejí ze stavařského kolečka. Má joysticky pro řízení a jednoduchý mechanismus brzdění.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Hyundai na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků