Hlavní obsah
Mercedes-Benz třídy G (Ilustrační foto) Foto: Milan Lažanský, Novinky

Mercedes oblékl třídu G a AMG GT do ošklivých vánočních svetrů

Ať už vám polepy, kterými Mercedes-Benz připravuje svá auta na Vánoce, připomínají svetr nebo balicí papír, na ulici by se za nimi otočil každý. Přesto je v katalogu výbavy neočekávejme.

Mercedes-Benz třídy G (Ilustrační foto) Foto: Milan Lažanský, Novinky
Mercedes oblékl třídu G a AMG GT do ošklivých vánočních svetrů

Fenomén ošklivých vánočních svetrů je nepochybně větší na západ od našich hranic, přesto se i u nás občas objeví tematické oblečení, které je na hraně vkusu a kýče - a leckdy trochu i za ní. Bývá populární např. na vánočních večírcích, ale těch letos kvůli koronaviru moc nebude.

Útěchou budiž dva mercedesy, které se automobilka rozhodla vánočně „obléknout”. Třída G a sporťák AMG GT dostaly polep s vánočními motivy a názvem „ugly christmas sweaters”, tedy česky „ošklivé vánoční svetry”.

Oba motivy jsou tak členité, až z nich oči přecházejí - a až jednoho napadne, jestli tohle není inovativní přístup k maskovací fólii vývojových prototypů. Anebo reklama na balicí papír.

Samozřejmě, v katalogu individuální výbavy mercedesů tyhle polepy nečekejte. Ovšem, kdybyste jeli městem v takhle „vyzdobeném” autě, otočil by se za vámi téměř každý.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mercedes na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut MG na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků