Hlavní obsah
Skutečná registrační značka státu Kentucky Foto: Profimedia.cz

Američan si nakreslil registrační značku. Policisty neoklamal

Řidič z amerického Kentucky chtěl oklamat policisty vlastnoručně nakreslenou registrační značkou. Zapomněl ale na důležitou nálepku.

Skutečná registrační značka státu Kentucky Foto: Profimedia.cz
Američan si nakreslil registrační značku. Policisty neoklamal

Tři věci potřebujete k jízdě autem, aby při případné policejní kontrole nevznikl problém - řádně registrovaný vůz, pojištění odpovědnosti a platný řidičský průkaz.

Nejmenovaný řidič v Kentucky neměl ani jedno z toho, ale aby si ho policie nevšimla, chtěl fixy zamaskovat aspoň jeden problém - nakreslil si registrační značku.

Millersburg Police Officers conducted a traffic stop on 9/2/2020 after something just didn’t seem right about this...

Posted by Millersburg Police Department on Thursday, 3 September 2020

Práce to nebyla úplně neumělá, znaky jsou všechny zhruba stejně velké, nahoře je zhruba správná silueta koně a dole v modrém poli vidíme i jméno okresu Bourbon, který v tomto americkém státě opravdu existuje. Problém je o kousek vpravo - chybí registrační nálepka.

Tu si Američané lepí na registrační značku každoročně, aby prokázali zaplacení daně z provozu vozidla. Právě její absence byla důvodem, proč hlídka policie z města Millesburg vůz zastavila; stalo se to 2. září.

Později zjistila, že řidič nemá platné řidičské oprávnění a auto kromě chybějící registrace také není pojištěno. Zda znaky 290 JCC konkrétnímu vozu patřily někdy v minulosti, nebo byly zcela smyšlené, není známo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků