Hlavní obsah
Volkswagen Tiguan R-Line (Ilustrační foto) Foto: Martin Žemlička, Novinky

Špionážní snímky prozrazují Volkswagen Tiguan po faceliftu, přiblíží se Golfu

Po třech letech na trhu by měl Volkswagen Tiguan dostat drobný facelift - a podle dostupných informací by tohle měl být on. Světla jsou podobná Golfu a příď už nevypadá jako malý náklaďák.

Volkswagen Tiguan R-Line (Ilustrační foto) Foto: Martin Žemlička, Novinky
Špionážní snímky prozrazují Volkswagen Tiguan po faceliftu, přiblíží se Golfu

Současná generace SUV Tiguan je v nabídce Volkswagenu už od roku 2017 a po třech letech je vhodná doba na mírné omlazení vzhledu. Právě to máme nyní před sebou - alespoň podle instagramového profilu CocheSpias, který se špionážními fotkami aut zabývá.

Podle zdroje není vůz nijak maskován. Co je vidět velmi dobře, jsou nové světlomety, které trochu připomínají ty na novém Golfu osmé generace.

Z doširoka roztažených nasávacích otvorů v nárazníku se můžeme domnívat, že tohle je nějaká silnější verze, anebo třeba paket R-Line, který na auto se slabým motorem navěsí prvky, jako by v útrobách bylo 300 koní.

Volkswagen Tiguan v aktuálním provedení

Foto: Volkswagen

V každém případě příď tohoto vozu nevypadá tak hranatá a tak moc jako truck ve srovnání s aktuálně prodávanou variantou. Blíží se autosalon v Ženevě a je dost dobře možné, že tam tenhle vůz uvidíme a že ho budeme moci detailně prozkoumat.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Volkswagen na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Volkswagen Tiguan na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků