Když někdo chce upravit nějaký vůz z produkce Opelu, vždycky nakonec narazí na značku Irmscher a její výrobky. Aby také ne. Za ty roky se stal z této malé firmičky celkem kolos, který táhne celou tuningovou scénu značky Opel a k tomu si vzal ještě zbytek GM, nějaké ty Peugeoty a Kie. Ale Imrscher se hlavně rovná Opel. A tak se podívejme, co připravil pro novou generaci astry.

Firma připravila zatím jen lehké úpravy, vždyť na ty větší musíme ještě počkat společně s větším rozšířením vozů na silnice. Takže nyní si mohou zákazníci objednat nižší podvozek o 30 mm, mřížku chladiče z uhlíkového kompozitu nebo rychlé pruhy na kapotu. Je to málo? No, pokud si dáte ty rychlé pruhy, pak se vám bude hodit i nový speciální sněhově bílý perleťový lak.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na kola, která budou na výběr hned z několika různých vzorů a průměrů od 16 do 19 palců.

Irmscher také pracuje na vylepšení výkonových parametrů. To však ještě není dokončené. Tisková zpráva ovšem hovoří o tom, že výkon se zvedne vždy minimálně o 22 kW. Tak jak se vám takhle upravená astra líbí?