První pohled do interiéru napovídá, že volant a kaplička s ovladači za ním, jsou použity i u jiných modelů od Opelu. To samé platí také o středovém panelu, jenž se snaží působit moderně, je ale zaplaven množstvím tlačítek.

Navigace může být integrovaná přímo nad centrálním panelem, barevná grafika vypadá na první pohled moderně. Jde o tu samou, kterou má i větší Insignia. Celkově vypadá přední část moderně. Možná je interiér příliš tmavý, nicméně v nižší střední třídě určitě nebude patřit k nejhorším. Více budeme vědět až při „živém“ setkání.

Opel Astra, vůz nižší střední třídy, se pro rok 2010 představí v minimálně třech karosářských variantách – třídveřový hatchback, pětidvéřový hatchback a kombi. Ve hře je i verze sedan a kabriolet s pevnou skládací střechou.

Pohonných jednotek bude na výběr dostatek – počínaje benzínovými motory s výkony od 75 do 240 koní; dieselové motory se budou nabízet s výkony 90 až 150 koní. Očekávat se dá i hybridní verze a pravděpodobně se dočkáme i sportovně laděné verze OPC s benzínovým motorem a výkonem 240 koní.

Opel Insignia

Insignia nebo Astra? Insignia...

FOTO: maž, Novinky