Hlavní obsah
Čokoláda v podstatě není hřích, ale odměna. Foto: Merci

Nejčastější hříchy, kterým ženy těžko odolávají

Všude kolem nás je tolik pokušení, že snad neexistuje žena, která by zcela všemu odolala. Ať už se jedná o menší pokušení v podobě zbytečného nakupování drobností nebo větší, jako je opakované porušení diety, jednou za čas zhřeší každá žena. A ne vždy je tomu na škodu.

Čokoláda v podstatě není hřích, ale odměna. Foto: Merci
Nejčastější hříchy, kterým ženy těžko odolávají

Spíše naopak. Čas od času menší hříchy ženám svědčí.

1. Nákup „zbytečností“

Asi to také znáte. Jdete na nákup jídla pro rodinu, ale do cesty se jaksi náhodou připlete parfumerie, obchod s oblečením nebo alespoň regál s dekorativní kosmetikou či módními doplňky. Nákupní košík se tak rázem zaplní řadou v podstatě nedůležitých věcí, které s jídlem jako takovým nemají nic společného. Ale ten pocit uspokojení, za to jednoduše stojí.

2. Myšlenka na jiného muže

Honí se vám v noci hlavou sny o sexy sousedovi, i když vedle vás „chrupká“ vaše životní láska? Nebojte se, nejste v tom sama. Svou myšlenku si naopak užijte. Pozitivní myšlení dělá divy.

3. Káva a pokec místo fitness

Plánujete si jít zacvičit, ale cestou do fitness centra potkáte čistě náhodou kamarádku či známou, s kterou jste se dlouho neviděly a máte si s ní hodně co říct? Pak s klidným svědomím vyměňte cvičení za dobrou kávu či sklenku dobrého pití. I podle odborníků jednou za čas takto strávený čas může být pro tělo mnohem prospěšnější než hodina usilovného cvičení.

4. Čokoláda

Čokoláda v podstatě není hřích, ale odměna. A žena se musí umět odměnit, i kdyby to měl být občas hřích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků