Možná si ke kráse některé pomohly drobnými plastickými úpravami, liposukcí nebo nějakým jiným způsobem, nicméně těmto dámám se nedá upřít jediné: na svůj věk vypadají naprosto fantasticky a co víc, daleko lépe než před několika lety. Jak to jen dělají?

Totální absence soukromí, ale na druhou stranu téměř neomezené finanční prostředky, osobní trenéři a možnosti, o kterých se mnoha smrtelníkům může jen zdát. I to jsou pozitivní a negativní strany slávy některých světoznámých celebrit. Jenomže všechny se narodily stejně jako my a všechny si prošly dospíváním, kdy je trápily nevzhledné pupínky nebo je hyzdily nevzhledné dioptrické brýle. Dnes je vše ale úplně jinak.

Prací celebrit je vypadat skvěle

Jejich sláva stoupala a s tím se zvyšovaly i požadavky ohledně jejich vizáže. A tak se ani nemůžeme divit, že například manželka rockového divocha jedenašedesátiletá Sharon Osbournová dnes vypadá lépe než téměř polovina žen jejího věku. U celebrit málokdy uvidíte ztrhané tváře. Jejich prací je vypadat skvěle.

Pětatřicetiletou herečku Katie Holmesovou pro změnu proslavil vztah a následné manželství s hercem a sex idolem Tomem Cruisem. Společně zplodili dceru Suri, ale manželství slavnému páru nevydrželo. I tato krásná bruneta po boku Cruise dozrála do krásy.

Podívejte se i na další slavné ženy, kterým stárnutí a přibývající vrásky skutečně sluší.

Sharon Osbourneová

Sharon Osbournová překonala rakovinu a vypadá čím dál lépe.

FOTO: Profimedia.cz

Katie Holmesová

Katie Holmesová.

FOTO: Profimedia.cz

Scarlet Johanssonová

Scarlett Johanssonová (29 let) se stihla vdát i rozvést.

FOTO: Profimedia.cz

Julie Robertsová

Julie Robertsová (46 let) má tři děti.

FOTO: Profimedia.cz

Jennifer Anistonová

Bývalá partnerka Brada Pitta, Jennifer Anistonová (45 let), stále čeká na svatbu i plození potomků.

FOTO: Profimedia.cz

Beyoncé

Beyoncé Knowles (32) je maminkou dcery Blue Ivy.

FOTO: Profimedia.cz