Hlavní obsah
K fraktuře penisu dochází velmi zřídka a to především u mladších mužů. Foto: Profimedia.cz

Zlomenina penisu z příliš náruživého sexu není vzácností

Pojem „fraktura penisu“ může znít pro běžného smrtelníka dost nesmyslně, odborníci se však s natržením topořivých těles v důsledku divokých či jiných netradičních sexuálních praktik setkávají. Také proto se tímto tématem zabývají v nové řadě seriálu Chirurgové. A po odvysílání dílu se zlomeným penisem minulý týden v USA se strhla na internetu úplná mánie.

K fraktuře penisu dochází velmi zřídka a to především u mladších mužů. Foto: Profimedia.cz
Zlomenina penisu z příliš náruživého sexu není vzácností

Díl Stairway to Heaven (Schody do nebe) vysílali v USA premiérově minulý čtvrtek. Ještě téhož dne se na internetu rozjela penisová mánie. Diváci z řad mužů hledají informace a zakládají diskusní kluby na toto téma. Řada pánů je zděšená, že by něco takového mohlo potkat jejich největší chloubu.

Doktor Sloan v díle utrpí frakturu penisu při souloži s kolegyní Lexie Greyovou. Na stránkách televize ABC se pak v anotaci můžou diváci dočíst, že bizarní zranění způsobí velké spekulace mezi kolegy, která z lékařek, sester či pacientek byla příčinou mučivé bolesti.

K fraktuře penisu dochází velmi zřídka a to především u mladších mužů. Většinou jde o následek extrémního namáhání plně ztopořeného penisu při souloži. Tehdy krví přeplněná topořivá tělesa nevydrží nadměrný tlak a prasknou. Fraktura je však nepřesným pojmem, nejedná se totiž o kost, přesto se i mezi lékaři používá. Zranění provází velká palčivá bolest.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků