Hlavní obsah
Hodně dotazů se podle Lindy Škubalové (vlevo) týkalo možností uplatnění v GE Money Bance během studia. Foto: Táňa Arťušenková

Žena zažila 285 znásilnění

Dvacetiletá obyvatelka Německa se dušuje, že byla v životě mnohokrát znásilněna a několikrát zmlácena svým přítelem. Ten byl navíc pěkný záletník, doma se moc nedržel a rád si užíval s jinými ženami.

Hodně dotazů se podle Lindy Škubalové (vlevo) týkalo možností uplatnění v GE Money Bance během studia. Foto: Táňa Arťušenková
Žena zažila 285 znásilnění

"Byla jsem 285krát znásilněna a 67krát zbita v letech 1999 až 2002 svým bývalým přítelem Christianem E. (22) , kterému jsme musela vařit i uklízet, a on ještě chodil za jinými," prohlásila před soudem v německé Geře dvacetiletá Stefanie S.

"Věřím této ženě, ale důkazy nestačí k tvrdšímu postihu," prohlásil podle listu Bild soudce Berndt Neidhart a vynesl podmíněný trest pro bývalého mladistvého za bití. Navíc musí zaplatit postižené bolestné 2 400 eur (asi 76 tisíc Kč).  

Útočník pomáhá starým lidem

"Nejdříve to bylo pěkné, ale po několika týdnech mě poprvé zmlátil," prohlásila Stefanie a citovala soudu jednotlivé zápisy ze svého deníku. "Bil jsem ji a také podváděl, abych se zbavil frustrace, ale to přece chlap může," hájil se provinilec, který pracuje jako ošetřovatel starých lidí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků