Hlavní obsah
G bod se nachází na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. Foto: Profimedia.cz

Speciální výplň bodu G má výrazně zvýšit prožitky milování

Přestože se ani odborníci nemohou shodnout, zda stimulací tzv. G bodu lze skutečně přivodit ženské vyvrcholení, zájem o zvětšení tohoto bodu je alespoň v Anglii enormní. Na trhu jsou totiž k dostání vaginální injekce s kyselinou hylauronovou tzv. G Shot, které dokážou zvětšit G bod a výrazně tak vylepšit sexuální život žen.

G bod se nachází na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. Foto: Profimedia.cz
Speciální výplň bodu G má výrazně zvýšit prožitky milování

Vaginální injekce funguje jako výplň, která zvětší G bod a tím se i zvýší pravděpodobnost většího vzrušení a vaginálního vyvrcholení.

Zákrok  trvá půl hodiny a stojí 550 britských liber (cca 16 500 Kč). Dochází při něm k dočasnému zvětšení G bodu o cca 2,5 cm. Po šesti měsících se kyselina hylauronová vstřebá.

"Léčba pomocí těchto vaginálních injekcí je vhodná pro ženy od 35 - 50 let, u kterých se po porodu nebo s věkem snížily sexuální prožitky. Přestože o tento zákrok mají zájem i mnohem mladší ženy, jednalo by se u nich o naprostou zbytečnost," vysvětluje pro Daily Mail doktorka Lucy Glanceyová z Glancey Medical v anglickém Essexu, která se v posledních pěti letech věnuje úpravě G bodů.

Mnohačetné orgasmy ženy lákají i přes rizika

Při zákroku G Shot dochází nejprve k lokalizaci polohy G bodu a potom je tento prostor rozšířen pomocí dermální výplně, která je vstříknutá do poševní stěny. Nejedená se o bolestivý zákrok, jelikož výplň kromě kyseliny hylauronové obsahuje i anestetikum, které minimalizuje nepříjemné pocity.

Podle doktorky Glanceyové je důležité ženy upozornit i na nežádoucí účinky injekcí, včetně rizik spojených s jejich aplikací. Patří mezi ně infekce, bolestivý pohlavní styk či pocit neustálého sexuálního vzrušení apod. Je tedy na zvážení každé ženy zda tato rizika podstoupí. V každém případě slibované mnohačetné orgasmy stojí za zvážení, zvlášť pro ženy, které vaginální orgasmus nikdy nezažily.

Gräfenbergův bod, známý také jako bod G, je zformované množství nervové tkáně a velmi citlivá oblast ženské vaginy. Nachází se na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. U některých žen může stimulace tohoto bodu přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci.

Velikost a umístění bodu G se u každé ženy liší. Obvykle se uvádí, že měří 2,5-7,6 cm a nachází se přímo za stydkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu. Jeho lokalizace je někdy obtížná, a proto některé ženy nevěří, že jej vůbec mají.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků