Hlavní obsah
Foto: OZC Zlaté jablko

Sexuální karamboly spolehlivě vyřeší smích

Většina zamilovaných párů se domnívá, že nejlepší je řešit potíže v sexuální oblasti humorem. Vyplývá to z čerstvé studie Institutu Ipsos, která byla provedena v Německu pro dámský časopis Elle.

Foto: OZC Zlaté jablko
Sexuální karamboly spolehlivě vyřeší smích

Přibližně pětaosmdesát procent dotázaných párů uvedlo, že smích je ta nejlepší cesta, jak překonat menší karamboly v posteli.

Mezi páry, které spolu žijí již delší dobu, si 78 procent myslí, že v sexuálních otázkách by nemělo být nic obtížné a nepřekonatelné.

Selhání je problém pro muže, nikoliv pro ženy

Ale každá druhá dotázaná osoba se přitom domnívá, že by pro ni mohlo být nepříjemné, pokud by byla přistižena partnerem při masturbaci.

Asi sedmačtyřicet procent mužů dále uvedlo, že by se cítilo trapně, kdyby selhali v posteli. Přitom jen devětadvacet procent příslušnic slabšího pohlaví by to považovala za problém.

Mnozí se také obávají nezvyklých sexuálních pozic, domnívají se totiž, že příliš komplikovaný pohlavní styk může rovněž vyvolat obtíže. Vyhýbá se mu proto raději osmatřicet respondentů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků