Hlavní obsah
Jiří Černický, Svatý kopeček, 2015 Foto: Foto archív autora

Při seznamování boduje v Singapuru internet

Obyvatelé Singapuru si v poslední době oblíbili internet, jehož prostřednictvím stále častěji navazují důvěrné kontakty, seznamují se a domlouvají si schůzky. Muži surfující po síti se záměrem seznámení přitom až třikrát převažují své ženské protějšky.

Jiří Černický, Svatý kopeček, 2015 Foto: Foto archív autora
Při seznamování boduje v Singapuru internet

Přibližně 72 procent klientů internetového seznamovacího serveru Singapore Cupid tvoří muži. Lidé si na portál zvykli a zřejmě splnil také jejich očekávání. Jestliže v roce 2002 měl seznamovací portál 9000 členů, letos jejich počet vzrostl na 20 tisíc.

Muži, kteří se do klubu nezadaných zapíší, jsou ve věku 26 a 30 let, mají většinou vysokoškolské vzdělání a vydělávají v přepočtu více než 380 tisíc korun ročně. Nejsou oškliví, jen osamělí a toužící po společnosti.

Seznámení v klidu

Pánové přitom nečastěji vyhledávají ženy s dlouhými vlasy, naopak nejvíce je dokáže odradit sarkasmus. Zástupkyně slabšího pohlaví zase chtějí muže, kteří jsou odvážní a sebevědomí. Vůbec je ale nezajímají uchazeči, kteří si nechali tělo ozdobit piercingem.

Lidé se k internetové seznamce obracejí hlavně proto, že nabízí navázání kontaktu v klidu. Klientka serveru Bertha Cheungová, která pracuje jako výkonná ředitelka tvrdí, že kluby a restaurace jsou příliš hlučné. Podle jejích slov si po několika vyměněných emailech každý vytvoří o potenciálním partnerovi představu.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Jaké je podle vás nejvhodnější prostředí k seznámení?
Anketa
Jaké je podle vás nejvhodnější prostředí k seznámení?
Škola
10.9 %
Zaměstnání
10.4 %
Divadlo, kino, výstavy
3.1 %
Restaurace, kluby, diskotéky
19.3 %
Dopravní prostředky
5.2 %
Knihovny
3.1 %
Ulice
4.2 %
Internet
43.8 %
Celkem hlasovalo 192 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků