Hlavní obsah
Obměňte svoji předehru a užijte si milostné hrátky na maximum. Foto: Profimedia.cz

Nejlepší tipy na předehru, když váš vztah postrádá jiskru

Mnoho mužů si myslí, že její sílu ženy přeceňují. Řeč je o předehře. Ta přitom může do vztahu vnést novou sexuální energii a vášeň. Nevěříte? Zkuste vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušejte 6 nenáročných tipů na předehry, které váš sexuální život dostanou na vyšší úroveň.

Obměňte svoji předehru a užijte si milostné hrátky na maximum. Foto: Profimedia.cz
Nejlepší tipy na předehru, když váš vztah postrádá jiskru

 Začněte mimo ložnici

„Až příliš dlouho se běžné koncepce předehry zaměřovaly na minuty před pronikáním. Dotýkej se zde, líbej tady, šeptej tohle. Předehra ale zahrnuje také každodenní akce, během kterých svému partnerovi dokazujete lásku a potažmo i touhu. Jedná se o drobné úkony jako uvaření večeře, postarání se o děti či nákup potravin. Jen pokud ve vašem vztahu panuje pozitivní energie, může fungovat i sexuální život,“ říká sexuální terapeut Tom Murray pro Huffington Post.

Hra na nedostupnou

„Předehra je ve skutečnosti o zvyšování erotické touhy. Dosáhnout jí můžete mnohými způsoby, jedním z nich je hra na nedostupnou. Svádějte svého partnera v průběhu dne pomocí sexy poznámek nebo mu ukažte kousek kůže. U toho ale hrajte nedostupnou. Tento druh škádlení může budovat napětí a zvedat vášeň o několik stupňů výše,“ doporučuje sexuolog Lawrence Siege.

Vyložte karty na stůl

Zahrajte si hru na zpověď. Na papírky si můžete napsat erotické otázky, na které byste chtěli znát odpověď. Shromážděte je, zamíchejte a postupně s partnerem losujte. Pokud se vám na některé otázky nebude chtít odpovědět, můžete to vyřešit formou fantů. Za každou nezodpovězenou otázku si svléknete jeden kousek oblečení.

Pamatujte na to, že tato hra by ve vás neměla vyvolávat stres. Jedná se pouze o volitelnou zábavu, díky které se s partnerem můžete lépe poznat a třeba i naladit na večer.

Hrajte si s teplotou

„Stimulujte nervová zakončení na pokožce pomocí změn teplot. Pro pocit chladu sáhněte po kostce ledu, kterou můžete přejíždět po celém těle. Teplý impulz zase může zajistit rozehřátý vosk ze svíčky nebo hřejivý lubrikant,“ říká sexuální terapeutka Nazanin Moaliová.

Sexy zprávy

Předehra nemusí začínat pár minut před samotným sexem. Může začít daleko dříve. Pošlete svému milému esemesku, že se těšíte na večer, a pokud se konverzace rozjede, nezapomeňte dodat i sexy detaily, jako to, co s ním budete dělat. Uvidíte, že i dopisování vám oběma vyvolá ruměnec na tvářích a budete se jeden na druhého více těšit.

Experimentujte s nahotou

Navrhněte partnerovi, že si uděláte výlet k jezeru a plavky nechte doma. Uvidíte, že koupání naostro zvýší sexuální napětí, které si přenesete domů. Můžete také vyzkoušet libovolnou aktivitu v rouše Evině. Co třeba vaření nebo sledování oblíbeného seriálu?

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků