Stejně jako každá žena má ráda něco jiného, tak to samé platí i o mužích. Jednomu se líbí blondýnky, jinému brunetky, jeden má rád štíhlé ženy, další zase s oblejšími křivkami.

Nedá se tak s naprostou přesností specifikovat, zda muži dávají přednost ve vztazích pouze určitému typu žen. I když možná to jde, alespoň to tvrdí nedávná britská studie, která se zaměřila na zjištění, jaké ženy se místním mužům nejvíce líbí a proč. A zjištění bylo nejen zajímavé, ale poměrně i vyrovnané. Dokonce i co se pohlaví týče, jak uvedl server Dailymail.

V rámci volby nejkrásnější ženy jako módní a stylové ikony totiž u obou pohlaví s přehledem zvítězily brunetky. A to především díky vévodkyni z Cambridge Kate, která se nesmazatelně zapsala do srdcí mnohých mužů (i žen).

Vévodkyně Kate je krásná v každé situaci. Ať už v noblesní róbě, nebo v pohodlném oblečení.

Vévodkyně Kate je krásná v každé situaci. Ať už v noblesní róbě, nebo v pohodlném oblečení.

FOTO: Profimedia.cz

Druhé a třetí místo pak obsadily také tmavovlásky, na druhém místě zpěvačka Cheryl Coleová, na třetím herečka Michelle Keeganová.

Zpěvačka Cheryl Coleová zná své přednosti a ví, jak zuajmout.

Zpěvačka Cheryl Coleová zná své přednosti a ví, jak zaujmout.

FOTO: Profimedia.cz

Jak píše britský server, i díky těmto kráskám dávají prý zdejší muži stále více přednost brunetkám před blondýnkami, a to i když se jedná o krátkodobý vztah. Pro takový si totiž podle dřívějších zjištění muži (a nejen ti britští) „vybírají” raději blondýnky.

U nás nepříliš známá herečka Michelle Keeganová je v zahraničí populární díky učinkování v seriálu Coronation Street, který je nejdelším anglickým vysílaným televizním seriálem.

U nás nepříliš známá herečka Michelle Keeganová je v zahraničí populární díky účinkování v seriálu Coronation Street, který je nejdelším anglickým vysílaným televizním seriálem.

FOTO: Profimedia.cz

Přirozený vzhled a jednoduchost vedou

Při zjišťování, čím vévodkyně Kate tak oslňuje, se opět muži i ženy shodli. Nejvíce si cení přirozeného vzhledu, který podtrhuje její krásu, druhým největším plusem jsou právě její krásné hnědé vlasy.

Krásný úsměv, přirozenost a svůdné lokny. Tím vším si vévodkyně Kate získala srdce mnoha lidí.

Krásný úsměv, přirozenost a svůdné lokny. Tím vším si vévodkyně Kate získala srdce mnoha lidí.

FOTO: Profimedia.cz

U zpěvačky Cheryl Coleové si pak muži i ženy nejvíce cení jejího vždy upraveného stylu, i když prý někdy zabíhá až do přílišné fintivosti.

Herečka Michelle Keeganová pak podle vyjádření veřejnosti nejvíce upoutá vlasovou hřívou, ale také v poslední době výrazným opálením. Nejeden muž pak zmínil i její poměrně odvážné odhalování na sociální síti.

Emma Watsonová se z malé čarodějky proměnila v půvabnou a svůdnou ženu.

Emma Watsonová se z malé čarodějky proměnila v půvabnou a svůdnou ženu.

FOTO: Profimedia.cz

Muži i ženy se v hodnocení dalších krasavic shodli také na Emmě Watsonové, která o sobě dala vědět především ve filmové sérii o Harrym Potterovi, obě pohlaví ji zařadila do přehledu top ten nejkrásnějších britských žen. Stejné pocty se dostalo například i módní ikoně Victorii Beckhamové.

Victoria Beckhamová vyměnila roli nepříliš výrazné zpěvačky za módní svět, ve kterém se rozhodně neztratí.

Victoria Beckhamová vyměnila roli nepříliš výrazné zpěvačky za módní svět, ve kterém se rozhodně neztratí.

FOTO: Profimedia.cz