Každý jedinec je jiný, a to platí i v nastavení naší sexuality a následného stereotypu. Přesto má většina lidí významně vyvinutý rys osobnosti, který si libuje v hledání nového. Právě proto je pro nás velmi obtížné nacházet potěšení ve známém, a potřebujeme vše zpestřovat - některým postačí různé sexuální pomůcky, jiní hledají stále nové partnery.

Erotické pomůcky mají nejen obohatit náš sexuální život, ale také pobavit. Podle výrobců hraček pro dospělé jsou nejčastějšími uživateli těchto vymožeností ženy, proto je také většina těchto pomůcek navržena pro ně. Vždyť i u nás patří mezi nejkupovanější pomůcky vibrátory a poté tzv. venušiny kuličky. Otázkou zůstává, zda si je ženy kupují samy či jim je kupují partneři.

Všeobecně je známo, že ženy jsou stydlivé, a bojí se navštívit specializovaný obchod. Existují ale i výjimky. Některé ženy se nakupováním těchto pomůcek přímo baví. A rozhodně se nebojí o svých úlovcích mluvit se svými kamarádkami.

V současné době je populární nakupování skrz internetové obchody, což je sice anonymní, ale zároveň méně informativní. Zvláště méně zkušeným ženám se mnohdy vyplatí doporučení prodávajících. Navíc taková společná návštěva sexshopu s partnerem může být velmi inspirativní, zábavná i vzrušující.

Video

Jak překonat strach z návštěvy sexshopu.