Proceduru zatím nabízí tento plastický chirurg jako jediný. Zákaznice po zákroku "G-shot" začaly šílet, takže je v Salernově ordinaci stále plno. Informace o procesu mohou zájemkyně nalézt také na adrese TheGshot.com. Podle tohoto webu je operace velmi jednoduchá a nevyžaduje chirurgickou praxi. Zvětší oblast kolem Grafenburgova bodu, který je známý jako vysoce citlivá a značně inervovaná oblast, která při dráždění vyvolává orgasmus.

Zákrok doktor Salerno provádí teprve necelé dva měsíce. Ale zájem je tak obrovský, že nestíhá všem ženám vyhovět. Procedura stojí 1850 dolarů, v přepočtu tedy něco kolem 39 tisíc korun. Účinek je dočasný a po čtyřech měsících je potřeba injekci opakovat.

Psycholožka tvrdí, že ženy k uspokojení injekci nepotřebují

"Lze tak rychleji dosáhnout orgasmu, navíc nastupuje mnohonásobný orgasmus, ne jeden nebo dva, ale čtyři nebo pět, takže sex je mnohem lepší," tvrdí Salerno, podle něhož je zákrok určen zdravým ženám s aktivním sexuálním životem, které ho chtějí pouze zpestřit.

Kalifornská psycholožka a sexuální terapeutka Bryna Barskyová-Exová však není z metody nadšená: "Myslím, že stát se závislou na zákroku za 1800 dolarů, který musíte každé čtyři měsíce obnovit, je docela problém. Existuje celá řada způsobů jak dosáhnout uspokojení. Ženy k tomu opravdu nepotřebují injekci."