Hlavní obsah

Soutěžte s hranolkami McCain o rodinný pobyt v aquaparku v Průhonicích

Komerční článek - Společnosti McCain záleží na tom, aby svým zákazníkům servírovala ty nejlepší a nejkvalitnější produkty z brambor. Kromě toho dbá také na zdraví a pohodu všech, kteří si bramborové produkty značky McCain oblíbili. Přináší Vám proto soutěž, ve které každý týden jeden z Vás vyhraje jednodenní pobyt pro čtyři osoby v aquaparku Aquapalace v Průhonicích u Prahy.

Soutěžte s hranolkami McCain o rodinný pobyt v aquaparku v Průhonicích

Bramborové produkty McCain, to jsou především 123 Hranolky prvotřídní kvality a americké brambory Country potatoes v originálních příchutích. Společnost McCain dbá nejen o to, aby její produkty patřily mezi to nejlepší, co na trhu existuje, ale také o to, aby příznivě působily na zdraví spotřebitelů, zákazníků a všech, kteří si produkty McCain oblíbili.

McCain 123 Hranolky jsou vyrobeny z brambor z nejpřísněji kontrolované sklizně a jsou předpřipraveny na speciálním rostlinném oleji, který obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 6 a omega 9, nezbytně nutné pro zdraví. Díky tomu jsou hranolky McCain zdrojem hodnotných živin a v důsledku toho mohou být součástí zdravé výživy.

Kromě toho si McCain uvědomuje i svou společenskou odpovědnost. V listopadu 2005 přijala Organizace spojených národů deklaraci o Roku brambory, kterým si svět připomněl nepostradatelnost a nezastupitelnost brambory, jako potraviny zajišťující výživu pro celou světovou populaci. Mezinárodní rok brambory připadá právě na letošní rok 2008.

Pro zdravý životní styl je důležitý také pohyb a relaxace. Firma McCain se proto rozhodla uspořádat soutěž, ve které každý týden jeden vylosovaný výherce získá poukázku na jednodenní pobyt pro čtyři osoby v aquaparku Aquapalace v Praze – Průhonicích. Stačí odpovědět na jednu soutěžní otázku. Soutěž potrvá od 1. října do 28. listopadu 2008.

Soutěžní otázka

Kterému produktu McCain se přezdívá „nejrychlejší hranolky na světě“, jelikož jeho příprava v troubě trvá jen 5 minut a na pánvi dokonce jen 2 minuty? Správnou odpověď naleznete na www.mojehranolky.cz.

Své odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu info.czech@mccain.com. Každý pátek bude slosovaný jeden výherce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků