Hlavní obsah
 

Úspěšná česká topmodelka byla ozdobou přehlídky značky Chanel

V úterý 6. října se v pařížském Grand Palais uskutečnila přehlídka značky Chanel jaro/léto 2021 pod taktovkou kreativní ředitelky Virginie Viardové. Na mole nechyběla ani česká modelka Barbora Podzimková.

 
Úspěšná česká topmodelka byla ozdobou přehlídky značky Chanel

Přehlídka se uskutečnila již tradičně v samotném centru Paříže ve výstavním pavilonu Grand Palais, který si zamiloval dnes již zesnulý návrhář Karl Lagerfeld a pravidelně tento prostor proměňoval podle své fantazie.

Současná kreativní ředitelka značky Virginie Viardová se rozhodla jít v jeho šlépějích a proměnila pavilon z roku 1900 na minimalistické bílé molo, kterému dominovala velká písmena, která tvořila název Chanel. Inspirací jí byl známý nápis Hollywood v Los Angeles.

Ostatně inspirací pro vznik celé kolekce se staly právě herečky, které musí vypadat vždy dokonale a upraveně, jelikož na ně všude číhají dychtiví bulvární fotografové.

V kolekci proto nechybí krásné dlouhé róby, módní overaly, ale také oblečení na pochůzky běžného dne či slušivý župan na doma.

Přehlídka značky Chanel

Foto: Profimedia.cz

Mezi modelkami, které šly přehlídku, nechyběla ani mladá česká kráska Barbora Podzimková, která se na mole pro tuto značku objevuje pravidelně. Na sobě měla variaci na kostýmek složený z blazeru a krátkých saténových kraťasů.

Viditelná byla snaha o omlazení značky v podobě trička s potiskem. Nechyběly klasické doplňky v podobě dlouhých perel a klasických sandálů na nízkém podpatku.

Modelka Barbora Podzimková

Foto: Profimedia.cz

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků