Hlavní obsah

Přirozená úprava nehtů - trend letošního podzimu

Módním trendům podléhá také nehtový design, který klade v současné době důraz na přirozenost. Odbornice na nehtový design se shodly na tom, že s podzimem přichází i podzimní nehty, tedy barvy zemitých tónů.

Přirozená úprava nehtů - trend letošního podzimu

V módě je stále francouzská manikúra, s tou obměnou, že se na konce nehtů místo bílé barvy používají přírozené odstíny laků. Mohou se doplnit různými aplikacemi, flitry i kamínky. Pro ženy, které chtějí působit jako velké dámy, jsou stále v kurzu rudé nehty.

Čisté, přirozeně upravené nehty se v současné době nosí podle designérky pražského studia Visage Factory Radky Sčekičové. "Přirozená ženská ruka jde ruku v ruce s líčením. Nehty by měly být upravené, krátce střižené. Tvar nehtu se odvíjí od tvaru ruky, ale rozhodně se nenosí špičaté," radila Sčekičová.

Z barev vytypovala na podzimní lakování tmavé tóny červené, vínové i černé. "Experimenty s pastelovými odstíny jako modrou nebo zelenou nedoporučuji. Stejně tak už by se na běžné denní nošení neměly aplikovat květinové motivy."

Pokud nemá žena své přirozené nehty dokonalé, může zvolit umělé, ale měla by je podle designérky nosit upravené tak, aby vypadaly přirozeně a aby nikdo nepoznal, že nejsou pravé.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků