Nestíháte se orientovat ve všech módních přehlídkách, natož abyste sledovala všechny designéry? Nemusíte, vybrali jsme pro vás směs známých návrhářů společně s těmi, kteří v České republice příliš známí nejsou, ale přesto stojí za povšimnutí.

Návrhář Prabal Gurung

Přehlídka Prabala Gurunga se nesla ve velmi ženském stylu. K vidění byly zejména výrazné blůzy s širokými rukávy, ale také krásně barevně dlouhé šaty. Kolekce se obešla zcela bez potisků a dávala tak vyniknout zajímavým střihům a výrazným barvám.

Prabal Gurung

Kolekce Prabala Gurunga

FOTO: Profimedia.cz

Návrhář Jeremy Scott

Oproti tomu návrhář Jeremy Scott nezklamal a předvedl pořádnou dávku extravagance, na kterou jsou již jeho příznivci zvyklí. Tentokrát si pohrál s metalickými materiály, maskáčovým a hadím vzorem ve výrazných barvách.

Nejen na jeho přehlídkách se pravidelně objevují nejznámější modelky současnosti. Na koláži můžete vidět zleva Coco Rocha, Gigi Hadidovou a Joan Smallsovou.

Jeremy Scott

Modely od Jeremyho Scotta

FOTO: Profimedia.cz

Značka Calvin Klein

Módní návrhář Calvin Klein zažívá v posledních letech velký boom. Svou nejnovější kolekci pojal částečně ve svém oblíbeném minimalistickém stylu, nově se u něj do popředí dostávají i rockové vzory a materiály.

Calvin Klein

Značka Calvin Klein

FOTO: Profimedia.cz

Návrhářka Pamella Rolandová

Přehlídky Pamelly Rolandové jsou vždy plné luxusních rób a tzv. koktejlek. Jinak tomu nebylo ani na letošním týdnu módy, kde předvedla nákladné róby, zejména v odstínech fuchsiové.

Pamella Rolandová

Modely Pamelly Rolandové

FOTO: Profimedia.cz

Návrhář Philipp Plein

Philipp Plein se s novou kolekcí nemazlil. Je plná kožených kalhot, bund, černých šatů a triček s potisky. Velkou část modelů navíc zdobily obruče, které připomínaly ty z dob baroka.

Philipp Plein

Modely Philippa Pleina

FOTO: Profimedia.cz